Help for English

Multiple choice: Disneyland

Komentáře k článku: Multiple choice: Disneyland

 

1 stupid mistake

1 stupid mistake as always MARVEN jsem dal místo Wonder a nevim proč. 90 pct.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

1 stupid mistake

1 stupid mistake as always MARVEN jsem dal místo Wonder a nevim proč. 90 pct.

Re: 1 stupid mistake

Ono MARVEL a WONDER může být synonymum, ale ve významu ‚úžasná věc, div‘… tedy např. OLD FAITHFUL GEYSER v Yellowtonu může být jak MARVEL tak WONDER. Ale když jste v úžasu, tak máte v očích WONDER a nikoliv MARVEL – nejde o úžasnou věc.

trochu mi dělalo problémy zvolit imagination a became a teenager, možná jsem čekala chytáky, ale nakonec jsem se přiklonila kupodivu ke správným variantám a vyšlo mi 100%
turn sb. , je to něco ? může to mít taky nějaký podobný význam jako stát se někým, proměnit se ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eurydika vložený před 17 lety

trochu mi dělalo problémy zvolit imagination a became a teenager, možná jsem čekala chytáky, ale nakonec jsem se přiklonila kupodivu ke správným variantám a vyšlo mi 100%
turn sb. , je to něco ? může to mít taky nějaký podobný význam jako stát se někým, proměnit se ?

Re:

Ne, muselo by to být TURN INTO sth/sb, např. HE TURNED INTO A CRIMINAL = stal se z něho zločinec. V pohádkách např. může čarodějnice někoho proměnit v něco: THE WITH TURNED THE PRINCESS INTO A TOAD (čarodějnice proměnila princeznu v ropuchu)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Janny
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Ne, muselo by to být TURN INTO sth/sb, např. HE TURNED INTO A CRIMINAL = stal se z něho zločinec. V pohádkách např. může čarodějnice někoho proměnit v něco: THE WITH TURNED THE PRINCESS INTO A TOAD (čarodějnice proměnila princeznu v ropuchu)

Re: Re:

jé, chybka se vloudila. The witch:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janny vložený před 17 lety

Re: Re:

jé, chybka se vloudila. The witch:-)

Re: Re: Re:

An, samozřejmě že WITCH.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janny vložený před 17 lety

Re: Re:

jé, chybka se vloudila. The witch:-)

Re: Re: Re:

Tak to byl snad jasnej překlep, zase si odpusťe tohlecto jako lidi jo? BTW. Co to je za slovo to první slovo MArku ? :--D

ok

:-) dobrý…90,jsem ani nečekala,páč jsem si nebyla u některých moc jistá,ale dobrýý :idea:

Já mám 70 %, no mohlo to být lepší :-(
S tím marvel a wonder jsem váhala, samozřejmě jsem zvolila to špatné.

no jo no

po devíti letech od maturity jsem čej´kala i horší výsledek…
no mám co dělat

Sem ještě na základce

A měl jsem dobře jen jedno slovo a to recent

jo super

Na druhej pokus jsem dal 80%, a myslím že tímto testem jsem se naučil i něco nového.

90%, neznala jsem spojení „the look of wonder“ … jinak ok :D

1 mistake

Nevím, jak se mi to povedlo, dala sem found místo fond :oops:

libus

Těch 60% mě zamrzelo,ale po tolika letech od školy se to dalo čekat. :?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.