Help for English

Místní předložky #1 - poslech, procvičování

Komentáře k článku: Místní předložky 1 - poslech, procvičování

 

Pěkné

Tak jsem strávila spoustu příjemně prožitého času na webu a dočkala jsem se dalšího bonbonku! Poslechový test na 100% a nádherné překvapení po vyhodnocení. Ten poslech pro mne nebyl zrovna lehký, obzvláště 4. otázka mě potrápila i když všechna slovíčka umím. Jen bych se chtěla zeptat na další procvičování, k tomu se dostanu jen po vyhodnocení testu? Líbí se mi, že si mohu na větách procvičovat výslovnost, ale to musím vždy vyplnit test?!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Pěkné

Tak jsem strávila spoustu příjemně prožitého času na webu a dočkala jsem se dalšího bonbonku! Poslechový test na 100% a nádherné překvapení po vyhodnocení. Ten poslech pro mne nebyl zrovna lehký, obzvláště 4. otázka mě potrápila i když všechna slovíčka umím. Jen bych se chtěla zeptat na další procvičování, k tomu se dostanu jen po vyhodnocení testu? Líbí se mi, že si mohu na větách procvičovat výslovnost, ale to musím vždy vyplnit test?!

Re: Pěkné

Máte pravdu, udělám to jinak. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Pěkné

Máte pravdu, udělám to jinak. :-)

Re: Re: Pěkné

Vy jste super, díky,je to krásné.Musím pochválit i krásné obrázky a kde je Vaše oblíbená kočička? Všimla jsem si, že kočičky máte na obrázcích často.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: Pěkné

Vy jste super, díky,je to krásné.Musím pochválit i krásné obrázky a kde je Vaše oblíbená kočička? Všimla jsem si, že kočičky máte na obrázcích často.

Re: Re: Re: Pěkné

Mám jistou databázi obrázků, a z těch pak dělám koláže… tedy když dělám obrázky sám (např. ty s tou kočkou, nebo ta kočka na stromě, nebo králíkárna s králíky apod.). Tyhle ale kreslil náš ilustrátor, pan Turoň. U něho nejsem vázaný obrázky, které už mám, ale můžu si objednat co se mi zlíbí. On je tak šikovný, že vše nakreslí přesně jak si to přeju.

Super !!!! Vzdy sa naramne potesim, ked pre nas zaciatocnikov najdem nove cvicenie, ci clanok, alebo test. A tento test s precvicovanim je da sa povedat dokonaly… :-D

Super 100%..len s tymi ponozkami som to asi na 5 krat pocuvala…ale na tu rychlost si asi musime zvyknut :-D
Ale krasne prepracovane a aj to cvicenie…

díky,moc pěkné

Díky moc pěkné a snad poprvé se mi podařila 100% napoprvé.A dokonce jsem stíhala sledovat,už mi ta rychlost čtení nepřijde tak velká.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví janka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Pěkné

Mám jistou databázi obrázků, a z těch pak dělám koláže… tedy když dělám obrázky sám (např. ty s tou kočkou, nebo ta kočka na stromě, nebo králíkárna s králíky apod.). Tyhle ale kreslil náš ilustrátor, pan Turoň. U něho nejsem vázaný obrázky, které už mám, ale můžu si objednat co se mi zlíbí. On je tak šikovný, že vše nakreslí přesně jak si to přeju.

Re: Re: Re: Re: Pěkné

Dobrý deň pán Vít, skutočne musím aj ja pochváliť pána Turoňa. Všetky obrázky sú krásne a výstižné. Určite mi pomáhajú pri učení sa novej slovnej zásoby, ale aj pri gramatických javoch. Ďakujem.
A Vaše stránky sa mi veľmi páčia. Je vidno, že Vás Vaša práca baví a mňa zas baví učiť sa angličtinu z Vašich stránok. Takže ďakujem aj Vám.
Pekný deň

dalsi predlozky

a co takove predlozky jako „pred, za, nad“ ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od trinity.m vložený před 16 lety

dalsi predlozky

a co takove predlozky jako „pred, za, nad“ ?

Re: dalsi predlozky

Samozřejmě budou. Nechci dávat do jednoho článku přehršle informací. Pak si to nikdo nepamatuje.

Re: Re: Re: Re:

No, tady myslím nejde ani o tu představu, ale o to, co tím vyjadřujete. Správné jsou obě možnosti. Jde o to, jestli vám jde o stíny v duši a nebo duši, na kterou něco vrhá stín.

Přijatelné jsou ale obě možnosti.

Terka

no test na 100%:-) ale pak ty věty celkam v poho až na tu čtvrtou výslovnost umyvadla me trochu nejde :-D

:-D

Re: nejlepší učebnice

jsem na tom úplne stejně

Re:

Ano, DESK je většinou pracovní, kancelářský, TABLE je např. jídelní, konferenční apod.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.