Help for English

Question Time with Josh Ryan

Komentáře k článku: Question Time with Josh Ryan

 

Předposlední věta

Nemělo tam být "What are you going to do with it? (Co s tím hodláte udělat?). Jinak jsem si napsal do slovníčku pro mě nová slova:
level-headed
laid-back
quick-witted

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 16 lety

Předposlední věta

Nemělo tam být "What are you going to do with it? (Co s tím hodláte udělat?). Jinak jsem si napsal do slovníčku pro mě nová slova:
level-headed
laid-back
quick-witted

Re: Předposlední věta

Ne, tam se používá předložka ABOUT. WITH by bylo spíš něco jako nástroj, když něco vezmete a něco s tím (tím) uděláte.

Pěkné

Vy jste s Joshem mluvll osobně? Neposkytne nm náhodou nějakou další krásnou písničku na naše učení? Jeho písničky jsou opravdu pěkné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Předposlední věta

Ne, tam se používá předložka ABOUT. WITH by bylo spíš něco jako nástroj, když něco vezmete a něco s tím (tím) uděláte.

Re: Re: Předposlední věta

Díky, za odpověď, myslel jsem však, jestli tam nevypadlo „you“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Pěkné

Vy jste s Joshem mluvll osobně? Neposkytne nm náhodou nějakou další krásnou písničku na naše učení? Jeho písničky jsou opravdu pěkné.

Re: Pěkné

Ano, s Joshem jsem v kontaktu osobně, tedy elektronicky, ale osobně. Mám teď s ním rozjednanou písničku NOT TODAY, o které ve svém rozhovoru mluví jako o své nejoblíbenější písni. Ještě ale čekám na jeho rozhodnutí, zda nám další písničku poskytne. Zatím byl ale našemu webu velice vstřícný, tak si myslím, že to povolí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 16 lety

Re: Re: Předposlední věta

Díky, za odpověď, myslel jsem však, jestli tam nevypadlo „you“.

Re: Re: Re: Předposlední věta

No vidíte, odpovídám úplně na něco jiného… :-)
Samozřejmě tam patří YOU.

A moje odpověď byla taky trochu zcestná. Patří tam WITH IT, protože to znamená, že ten dnešek máte v ruce, a je otázka, co s tím dneškem budete dělat.

Pěkný rozhovor. Taky jsem se naučil hned několik nových slovíček. Snad takovýchto článků bude více.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Pěkný rozhovor. Taky jsem se naučil hned několik nových slovíček. Snad takovýchto článků bude více.

Re:

Ano, mám slíbené rozhovory i od dalších zpěváků a zpěvaček.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.