Help for English

Často kladené dotazy (FAQ)

Komentáře k článku: Často kladené dotazy (FAQ)

 

vird

dik za tie linky na ostatne weby. hlavne nemcinu. len je tam zatial malo clankov. dufam ze sa to casom rozbehne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 15 lety

vird

dik za tie linky na ostatne weby. hlavne nemcinu. len je tam zatial malo clankov. dufam ze sa to casom rozbehne

Re: vird

Němčinu jsme rozjeli teprve před několika týdny, ještě jsme ji ani nespustili „oficiálně“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: vird

Němčinu jsme rozjeli teprve před několika týdny, ještě jsme ji ani nespustili „oficiálně“.

Re: Re: vird

v tom pripade tam je clankov dost ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: vird

Němčinu jsme rozjeli teprve před několika týdny, ještě jsme ji ani nespustili „oficiálně“.

Re: Re: vird

Přesně tak, zatím je na „Němčině“ něco přes dvacet článků (první je z 8. 9. 2008), budou pravidelně přibývat a doufám, že se vám budou líbit :)

Děkuji za tu němčinu. O té jsem nevěděl.

Chtěl bych moc poděkovat za němčinu a latinu, moc lidem to ulehčí učení…už chybí jen francouzština :)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 15 lety

Chtěl bych moc poděkovat za němčinu a latinu, moc lidem to ulehčí učení…už chybí jen francouzština :)

Re:

Jo, francouzština by bodla. :) Soudě podle toho, jaký je na HFA přístup k angličtině (a dalším jazykům), bych se ji odsud možná že i naučil. Jsem samouk, ale knížky na mě jaksi neplatí. :D Francouzštinu budu brát všemi deseti. (Tedy jestli někdy nějaká bude. – Bude?!)

Mmch. díky za angličtinu – HFA mi celkem dost vylepšilo skóre ve škole – a španělštinu.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 15 lety

Chtěl bych moc poděkovat za němčinu a latinu, moc lidem to ulehčí učení…už chybí jen francouzština :)

Re:

jj, fránina by bodla, nemáte něco takového v plánu??? Při studiju ajiny mi tyhlety stránky dost pomáhají, ale najít něco podobného pro fráninu a česky je dost složité…

Skutečně uvažujete, že byste se vzdal své učitelské praxe na gymnáziu a tvorbu těchto stránek měl na plný úvazek?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misule vložený před 15 lety

Skutečně uvažujete, že byste se vzdal své učitelské praxe na gymnáziu a tvorbu těchto stránek měl na plný úvazek?

Re:

Práce na gymnáziu jsem se vzdal už letos a přešel jsem na univerzitu v Pardubicích, Filozofickou fakultu. A práce na stránkách na plný úvazek by se mi líbila. Samozřejmě bych nechtěl s učitelováním praštit úplně, protože to mě v práci na stránkách velmi inspiruje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 15 lety

Re:

jj, fránina by bodla, nemáte něco takového v plánu??? Při studiju ajiny mi tyhlety stránky dost pomáhají, ale najít něco podobného pro fráninu a česky je dost složité…

Re: Re:

To záleží na tom, jestli se objeví nějaký nadšenec, který by to dělal. Technologii mu půjčíme, s tou problém není.

Re: Re:

Je moc dobře, že nechcete praštit s učitelováním. Myslím, že pro Vaše nynější i budoucí žáky by to byla velká škoda /i když byste se mohl ještě více věnovat nám/. Dobrých učitelů není dost. Takže hodně úspěchů na novém pracovišti.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví JanaS
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 15 lety

Re: Re:

Je moc dobře, že nechcete praštit s učitelováním. Myslím, že pro Vaše nynější i budoucí žáky by to byla velká škoda /i když byste se mohl ještě více věnovat nám/. Dobrých učitelů není dost. Takže hodně úspěchů na novém pracovišti.

Re: Re: Re:

„Dobrých učitelů není dost.“ A vynikajících je ještě méně. :-)

Dadinka07

Tyto stránky jsou opravdu skvělé :-D

Ja bych se zase primlouval za japonskou verzi tohoto webu. Takze kdyby se nejaky odbornik nasel…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.