Help for English

Auld Lang Syne

Komentáře k článku: Auld Lang Syne

 

jsem ráda za aj,kterou máme dneska…ale jako změnila se hodně… :-)

Teda, zprvu jsem se toho textu docela lekla :)

Škoda, že není celá, tu melodii znám…

Re:

No, proč je jí jen kousek? Je moc pěkná.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

No, proč je jí jen kousek? Je moc pěkná.

Re: Re:

Celou si ji poslechněte na stránkách Rogera McGuinna. Já sem dal jen první sloku, protože to je ta část, co se běžně zpívá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

No, proč je jí jen kousek? Je moc pěkná.

Re: Re:

A taky, abych se přiznal, nechtělo se mi tenhle dialekt moc překládat do češtiny. Dá to moc práce. :-D

Ale na těch stránkách je jen text!

Dobrý nápad

Do příštího roku by to třeba šlo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Ale na těch stránkách je jen text!

Re:

Ne, je tam celá nahrávka.

Should auld acquaintance be forgot. Nemělo by tam být „forgotten“? Jde přeci o trpný rod. Je to tam jen kvůli tomu, aby se to rýmovalo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Heinrich vložený před 14 lety

Should auld acquaintance be forgot. Nemělo by tam být „forgotten“? Jde přeci o trpný rod. Je to tam jen kvůli tomu, aby se to rýmovalo?

Re:

Hlavně jde o angličtinu 18. století, takže v tom nečekejte gramaticku shodnou s tou současnou.

Mozila

nejde mne to.

zbožnuji tuhle písničku!!! :-*

Zkuste to prosím nyní, upravil jsem stránku i nahrávku.

Už jde
díky
požád jí zbožnuji. Slovensky sme ji spívali: Prečo sa máme rozlúčiť, hoc chveje sa nám hlas, prečo sa máme rozlúčiť, bez viery na návrat. To nie je nie je… ale originál (ktorý som prvý krát počula v all creatures great and small – rovnaký ako tu) som si zamilovala tiež :D
Thanks a lot, It is a príjemný NY

Dobrý den, děkuji za píseň, mám ji moc ráda. Jen nemůžu najít český překlad.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.