Help for English

Test - prefixes (předpony) #1

Komentáře k článku: Test: prefixes (předpony) 1

 

Tenhle test se nezapočítává do statistiky testů v profilu ? Sleduju si osobní statistiku proto se ptám..Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 15 lety

Tenhle test se nezapočítává do statistiky testů v profilu ? Sleduju si osobní statistiku proto se ptám..Díky

Re:

Zdá se, že ne. Napravíme.

Mně se taky nezapočetl, ale moc mi to zrovna nevadí :?

úspěšnost: 60 %

průměrná úspěšnost otatních uživatelů v tomto testu: 59%

90 %

1 chybka v poslední větě, jinak jsem spokojený, dík za test!

joo

:-) no to mám radost…bez chyby, to se bude hodit ty předpony

dotaz

prosimváás, já jsem asi slepáá, kde všichni berete ty statistiky??já už jsem je jednou někde viděla, ale pořád je nemůžu najít!!děkujiii

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

dotaz

prosimváás, já jsem asi slepáá, kde všichni berete ty statistiky??já už jsem je jednou někde viděla, ale pořád je nemůžu najít!!děkujiii

Re: dotaz

Měly by se objevit po vyhodnocení, ne? Vám ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: dotaz

Měly by se objevit po vyhodnocení, ne? Vám ne?

Re: Re: dotaz

Littlewolf asi myslí celkové statistiky, což najde tady – Zobrazit profil (nahoře vlevo) – a jak jsou statistické údaje tak tam je položka Počet vyhodnocených testů: xxx a klikneš na zobrazit. Tam by se ti měly zobrazit všechny výsledky testů které si kdy dělala :)

Re: Re: Re: dotaz

jjoo, to jsem myslela, normální vyhodnocení po testech se mi samozřejmě zobrazuje, děkujii mooooocc

Re: Re: Re:

Nabídka s příponami se neobjeví.
Přípony se postupně střídají, když klikáte na šedé políčko.
Dopsal jsem v návodu slovo „klikejte VÍCEKRÁT“, aby to bylo všem jasné. :-)
Až vyberete správnou předponu, stane se součástí slova, a text je úplný.
Druh testu, který popisujete (cloze – multiple choice) je na těchto stránkách také, ale v „roletě“ se objeví celé slovo.
Přišlo mi, že test na předpony by mohl být jiný druh testu a to tento. Myslím, že je trochu problém díky tomu, že je to novinka. Až si zvyknete, tak vám to ani nepřijde. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví dannydash
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Nabídka s příponami se neobjeví.
Přípony se postupně střídají, když klikáte na šedé políčko.
Dopsal jsem v návodu slovo „klikejte VÍCEKRÁT“, aby to bylo všem jasné. :-)
Až vyberete správnou předponu, stane se součástí slova, a text je úplný.
Druh testu, který popisujete (cloze – multiple choice) je na těchto stránkách také, ale v „roletě“ se objeví celé slovo.
Přišlo mi, že test na předpony by mohl být jiný druh testu a to tento. Myslím, že je trochu problém díky tomu, že je to novinka. Až si zvyknete, tak vám to ani nepřijde. :-)

Re: Re: Re: Re:

Máte pravdu, to bych si taky nejprve musel přečíst ten dvouřádkový text pod nadpisem. Alespoň pro příště budu vědět, co s tím dělat. I tak vám oběma děkuji a omlouvám se za zbytečné „halo“ :)

Chtěla bych se zeptat na otázku č. 8. Nerozumím té části …„is believed to have“… Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 15 lety

Chtěla bych se zeptat na otázku č. 8. Nerozumím té části …„is believed to have“… Díky

Re:

Když po vyhodnocení posunete myš nad předponu, ať doplněnou dobře nebo špatně, objeví se komentář včetně překladu.
Jinak „is believed to have“ je něco jako „věří se že má“, doslova „je věřen“ – trpný rod.

Výborně. Je vidět, že jsem si ten článek nečetl k ničemu :-)

100% :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.