Help for English

George Washington: doplňování členů

Komentáře k článku: George Washington: doplňování členů

 

dobrý

pěkný testík… :-) mimochodem jak se potná,do které skupiny člověk patří?jestli do elementary nebo takhle… :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eva vložený před 17 lety

dobrý

pěkný testík… :-) mimochodem jak se potná,do které skupiny člověk patří?jestli do elementary nebo takhle… :?:

Re: dobrý

Existuje tzv. Placement Testy, které by vás měly do některé škatulky zařadit. Nejsou ale vždy spolehlivé. Testy totiž nejsou schopny otestovat všechny jazykové prostředky a řečové dovednosti. Přečtěte si článek o úrovních pokročilosti v sekci Informace a vyzkoušejte si nějaké naše testy… úroveň, které Vám bude nejlépe vyhovovat bude víceméně ta vaše.

Diky za test je skvely :-)

zařazení článku

Nevím, jestli koukám správně, ale do jaké kategorie patří tento článek? elementary asi ne, tak do jaké? :-D

Zařazení článku

Zařazení článku už jsem objevila, jsem na těchto stránkách po delší pauze, tak se hůře orientuji. Tak nic. :-D

71% … ty cleny mi davaj zabrat posledni dobou pekne, cim vic se ucim vyjimky a pravidla, tim vic to pisu blbe :-)

Ty cleny!!! Mam v tehle oblasti velke mezery ale jinak velmi dobry testik diky :-)

Re: It is good !

:-)

Re: Re: Re: Re: Massachutsetts

tam by se ale prý moc hledat nemělo, není to moc spolehlivý :-)

Bublinka

Wow, tak 92% jsem rozhodne nečekala:) Dekuju za pekny testik…na procvicovan clenu se ve skole moc nezameruji, takze to musim dohanet jinde!

total defeat

To je mazec že total defeat je nepočitatelné – snad si to zapamatuju…

Re:

Jo, přesně, mám to podobně. Asi je to tím, že čím víc je těch pravidel a pouček a výjimek, tím větší v tom mám zmatek :D

Dobrý den,
chtěla bych si ujasnit jednu věc- píšete zde, že pokud je president zvolen do funkce a není to povolání, tak tam člen není. Tak jsem se chtěla tedy zeptat proč v jednom z předchozích testů je u manager člen the.(je to myslím cvičení na členy č.2).To je vyjímka? Nebo se to týká jen u zvolení do té funkce-přímo u této věty? Mám v tom zmatek.Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marči vložený před 14 lety

Dobrý den,
chtěla bych si ujasnit jednu věc- píšete zde, že pokud je president zvolen do funkce a není to povolání, tak tam člen není. Tak jsem se chtěla tedy zeptat proč v jednom z předchozích testů je u manager člen the.(je to myslím cvičení na členy č.2).To je vyjímka? Nebo se to týká jen u zvolení do té funkce-přímo u této věty? Mám v tom zmatek.Děkuji

Re:

uveďte prosím přesný příklad.

71%

Na to, že jsem tak na úrovni inter. je to slusny, u nejakych testu staret jsem mel 55% :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.