Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #4

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 4

 

jojo 53 jdu spat :shock:

klub 73

Zakládám klub 73 % :-).
Nejvíc jsem se zasekl asi nad osmičkou. První dvě možnosti podle mě znamenají totéž, takže jsem je rovnou vyloučil. A protože mi u správné možnosti připadalo divné, že by děti měly povinnost samy se zavřít ve svém pokoji, když se jejich rodiče hádají (a počkat, až se hádka přežene), tak jsem nakonec zvolil zbylou 3. možnost :-(.

93% :shock: :-) Tak toto mi vyloženě udělalo radost :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

jojo 53 jdu spat :shock:

Re:

Taky. :-( Prvních devět otázek šlo bez problémů a pak se to začalo hroutit. :-)

67%

Po padesátý sem udělal chybu ve větě s until, snad to bylo naposled. :-)

80%

Mohlo by to být lepší, ale jsem spokojený =)

100% juch :-D

konečně

100% díky za test ;)

80% :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

100% juch :-D

Re:

93%, už tě za chvilku mám :-D :-D
M O Ž N Á … :-D

Btw. Esi děláš všechny testy na 100% tak seš fakt machr

Já jsem tak nepozornej to je strašný. Jak jsem mohl udělat chybu v časový větě? A taky jsem nějak pozapomněl na strike struck struck. Ale jsem rád, že jsem alespoň nenachytal na čtrnáctce.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

Re:

93%, už tě za chvilku mám :-D :-D
M O Ž N Á … :-D

Btw. Esi děláš všechny testy na 100% tak seš fakt machr

Re: Re:

Ne úplně všechny, ale snažím se, děkuju za pochvalu, to vždy zvedne náladu

80% :)

Dobrý :), ale mám otázku. nedalo by se v desítce použít i by? v podstatě se tam mluví o tom, že ho uhodil tupý předmět. Přijde mi to podobné jako když je někdo „hit by a car“…taky se ten předmět sám o sobě nehýbe, ale hybatel je neznámý :).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terentule vložený před 15 lety

80% :)

Dobrý :), ale mám otázku. nedalo by se v desítce použít i by? v podstatě se tam mluví o tom, že ho uhodil tupý předmět. Přijde mi to podobné jako když je někdo „hit by a car“…taky se ten předmět sám o sobě nehýbe, ale hybatel je neznámý :).

Re: 80% :)

HIT BY A CAR – tady je činitelem to auto, narazilo do něj auto.
V tom případě zde někdo prostě vzal tupý předmět do ruky jako nástroj a praštil ho. A bylo. Takže WITH.

juchuu

:-) 87%!to mám radost teda, ale už podruhé, ne-li potřetí, jsem udělala tu samou chybu, a to v 11) s tím apart, save jsem neznala, to zbylý dvě se s tím from nepojí, tak jsem si to jakože chtěla ověřit ve slovníku, kde je apart from=na rozdíl, dděleně, takže jsem zase uvěřila, noo a špatně…a ta 13)už naprosto chápu, já jsem si to taky převedla do přítomnosti, akorát jsem tam nedala na konci ten předpřítomnej jenom přítomnej a pak jsem to špatně posunula v tom minulým, ale teda moc dobrej test!!!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.