Help for English

Won't Be Home for Christmas

Komentáře k článku: Won't Be Home for Christmas

 

Překlep

Dobrý den.
Chtě bych oznámit, že v bublinkové nápovědě u věty „No, I won't be there to see you“ je překlep.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Překlep

Dobrý den.
Chtě bych oznámit, že v bublinkové nápovědě u věty „No, I won't be there to see you“ je překlep.

Re: Překlep

Díky, už jsem to opravil.

jéé, tahle je fakt hezká a smutná …

Gee

tak je to úplne super koleda…len by ma zaujimalo Marek, preco ta smutnejsia verzia s won`t?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 15 lety

Gee

tak je to úplne super koleda…len by ma zaujimalo Marek, preco ta smutnejsia verzia s won`t?

Re: Gee

Protože to je ta původní. :-)

Have to?

este jeden dotaz nema byt nahodou namiesto that I`ll send you I have to send you…?

Re: Have to?

Ano, opravím.

krásná, ale smutná píseň…tak doufám, že zítra to moje letadlo doletí do Prahy a já na Vánoce doma budu ;)

to je krasna pisnicka :-)

Perličky

Váš letošní výběr písniček je opravdu krásný. Jen malý dotaz, proč u těchto písniček není také test na doplňování? Je to zakázané, nebo je to pro slavnostní chvíle bez mučení?
Zrovna tady si myslím, že bych i nějaké slovíčko doplnila :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Perličky

Váš letošní výběr písniček je opravdu krásný. Jen malý dotaz, proč u těchto písniček není také test na doplňování? Je to zakázané, nebo je to pro slavnostní chvíle bez mučení?
Zrovna tady si myslím, že bych i nějaké slovíčko doplnila :-)

Re: Perličky

Ale je to nádherná píseň.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Perličky

Váš letošní výběr písniček je opravdu krásný. Jen malý dotaz, proč u těchto písniček není také test na doplňování? Je to zakázané, nebo je to pro slavnostní chvíle bez mučení?
Zrovna tady si myslím, že bych i nějaké slovíčko doplnila :-)

Re: Perličky

Doplňovačky jsem měl také v plánu… ale zatím jsem zůstal jen u písniček… přeci jen jsou Vánoce. :-)

Tak ta je nejkrásnější:)

Jé,je,všechno si ráda poslechnu,i tato písnička se mi moc líbí. Škoda, všimla jsem si této nabídky až po Vánocích. Mám přece jen dost problému jěště s výukou. Vše mě dlouho trvá.

poděkování

Všechny písničky jsou krásné.Je to milé zpestření učení.Díky za naladění na vánoční atmosféru.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.