Help for English

"Státnice" vs. First Certificate

Komentáře k článku: "Státnice" vs. First Certificate

 

Další s vykonaním státní zkoušky je např. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa
a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Re:

Reálie jsou skutečně problém, myslím že taková ta česká kniha pro maturanty není úplně ideální. Ale doporučil bych vám stavit se na Britské radě a nějaké reálie si tam půjčit – na každou zemi jsou specializované knížky. Pěkná je taky encyklopedie OXFORD GUIDE TO BRITISH AND AMERICAN CULTURE.

Re: Kdy dělat FCE?

Jé, tak to bych si přála, abych dříve mohla chodit na takovouhle základní školu. Na té, kterou jsem navštěvovala já, jsem v deváté třídě s velkým úspěchem akorát rozeznala minulý čas od přítomného :-) a teď se to špatně dohání …

Adela

V testu jsme dosahla urovne A2–1 .. Chci se zeptat co to znamena?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adelle3 vložený před 16 lety

Adela

V testu jsme dosahla urovne A2–1 .. Chci se zeptat co to znamena?

Re: Adela

Popis jednotlivých úrovní naleznete ve spec. článku v sekci Informace.

Dekuji

Re:

myslím, že 16 let je minimální věk k připuštění ke státnicím

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Maruska H. vložený před 15 lety

Re:

myslím, že 16 let je minimální věk k připuštění ke státnicím

Re: Re:

tedy 15

SJJZ

Hezký den Marku,
v květnu bych měla dělat tzv. malou státnici. Můžete mi prosím poradit učebnici testů nebo něco podobného, kde bych mohla procvičovat. Váš veb je skvělý, hodně jsem se naučila, ale přece jen mi chybí víc cvičení. Přede dík za odpověď. Martina Rohelová

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 15 lety

SJJZ

Hezký den Marku,
v květnu bych měla dělat tzv. malou státnici. Můžete mi prosím poradit učebnici testů nebo něco podobného, kde bych mohla procvičovat. Váš veb je skvělý, hodně jsem se naučila, ale přece jen mi chybí víc cvičení. Přede dík za odpověď. Martina Rohelová

Re: SJJZ

Viz sekce ‚recenze‘.

dík

Díky, už mám objednáno. :-D

Callanova metoda

Dobrý den,rád bych se Vás zeptal co si Vy osobně myslíte o Callanově metodě a jestli jste se sní už setkal.Popřípadě jestli je to dobrá příprava právě na FCE.Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Oxyaen vložený před 15 lety

Callanova metoda

Dobrý den,rád bych se Vás zeptal co si Vy osobně myslíte o Callanově metodě a jestli jste se sní už setkal.Popřípadě jestli je to dobrá příprava právě na FCE.Děkuji.

Re: Callanova metoda

Já v převratné metody nevěřím. Ale Callanovu metodu znám jen z doslechu, takže se k tomu nemůžu vyjadřovat.

Jazyková část státnic

Dobrý den, teď v květnu skládám písemné státnice. Slyšela jsem, že k ústním mohu jít až na podzim. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli to je pravda a takto velká prodleva mezi těmito dvěmi částmi nevadí?
Děkuji mnohokrát za odpověď

FCE

Ahoj všichni.Až budete dělat zkoušku FCE, zatrhávejte odpovědi tužkou! Ja jsem díky nervozitě první část psala propiskou , tak jsem se až do dnes bála,že mi to neuznaj.Nakonec uznali, mám to za B 75 bodů. Tak pozor na to.
Všem přeji hodně štěstí. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.