Help for English

"Schuyler Fisk" by Papa Razzi and the Photogs

Komentáře k článku: "Schuyler Fisk" by Papa Razzi and the Photogs

 

Naprosto úžasné :-D

Velice by mě zajímalo, co na tu píseň říká ta beautiful and talented and gorgeous and wonderful Schuyler Fisk :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 15 lety

Naprosto úžasné :-D

Velice by mě zajímalo, co na tu píseň říká ta beautiful and talented and gorgeous and wonderful Schuyler Fisk :-D

Re: Naprosto úžasné :-D

Taky jsem si říkal, ale myslím, že Schuyler má smysl pro humor. :-)

trojka

Ve třetím políčku mi to neuznalo playing your acoustic (že prý správně má být „play your acoustic“).
Schválně jsem si tu pasáž potom pouštěl asi pětkrát a fakt mi připadne, že tam zpěvák artikuluje něco jako playin' your acoustic.
Co někdo jiný s lépe trénovaným sluchem, slyšíte to také, nebo mám halucinace? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

trojka

Ve třetím políčku mi to neuznalo playing your acoustic (že prý správně má být „play your acoustic“).
Schválně jsem si tu pasáž potom pouštěl asi pětkrát a fakt mi připadne, že tam zpěvák artikuluje něco jako playin' your acoustic.
Co někdo jiný s lépe trénovaným sluchem, slyšíte to také, nebo mám halucinace? :-)

Re: trojka

jj máš pravdu. Změním.

samý blbý chyby :shock: :? :oops:

Jupííí!

Super:) Jenom jedna chyba.....VHS jsem teda vůbec nepochytila!:)

Je to pěkný, dalo se krásně rozumět, ale svým výsledkem se už radši chlubit nebudu, nasekal jsem tam zbytečný chyby. :)

Folk singer

Nešlo by folk singer aj bez mezery, v Lexiconu je to povolené?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel Rymeš vložený před 15 lety

Folk singer

Nešlo by folk singer aj bez mezery, v Lexiconu je to povolené?

Re: Folk singer

Podle většiny slovníků neexistuje, ale je fakt, že např. merriam-webster ho uvádí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucie vložený před 15 lety

Jupííí!

Super:) Jenom jedna chyba.....VHS jsem teda vůbec nepochytila!:)

Re: Jupííí!

Tak to jste fakt dobrá (uznale špulím rty a kývám hlavou – na to asi smajlík není :-D ).
Já jsem si tak věřil a nakonec (i díky nepozornosti) jsem měl chyby tři!
Tak jsem si během poslechu říkal, kolikpak studentů na úrovni pre-intermediate asi zná slovo barn… :-). Kupříkladu já sem se s ním setkal docela nedávno (a hlavně náhodou – jak jinak v mém případě, že? :-) ).

Aha, já fakt myslel, že je to „šuli@r fisk“ :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Aha, já fakt myslel, že je to „šuli@r fisk“ :-D

Re:

Ikdyž v BrE by mohlo, správně? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Re:

Ikdyž v BrE by mohlo, správně? :)

Re: Re:

Ne, ona se prostě jmenuje Schuyler /skail./.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re:

Ne, ona se prostě jmenuje Schuyler /skail./.

Re: Re: Re:

Aha, myslel jsem, že je to podobné jako „schedule“ i když je pravda, že jméno má jenom jeden způsob čtení, no :) Taky jsem Kolář a ne Koular :D

TALENTED jsem nějak nepochytila! :shock: jinak se dalo docela dobře rozumět, akorát jsem nečekala, že to vydržím až do konce :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.