Help for English

Taboos and Issues

Komentáře k článku: Taboos and Issues

 

To by mohla být zajímavá učební pomůcka, bouhžel se však obávám, že není tolik učitelů, kteří by byli sto opustit svoje lety vyzkoušená témata typu „bydlení na vesnici či ve městě“ a zkusit něco nové. Pro mladé lidi by to však určitě mělo větší význam…

priklad

dobry den,
mohli by ste prosim uviest nejaky priklad taboo temy aby som cca vedel, na co by som sa mohol tesit v pripade kupy? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

priklad

dobry den,
mohli by ste prosim uviest nejaky priklad taboo temy aby som cca vedel, na co by som sa mohol tesit v pripade kupy? :-)

Re: priklad

Toto je seznam všech 40 lekcí:

Death
Nudity
Politically incorrect jokes
Taboo conversation topics
It should be banned!
Not my type
Sex for sale
Swearing
Torture
Sexual harassment
Bribery and corruption
Designer babies
Children who kill
Gays and jobs
Animal rights
Marriage – for better or worse
Nobody needs a gun
The sale of human organs
AIDS
Telling lies
Abortion
National stereotypes
Cheting on your partner
Are you happy with your body?
Immigration and racism
Changing sex
Is this news?
The right to die
Old enough to be her grandfather
Big brother is watching!
Anxiety and depression
Gay families
Begging
Compensation culture
Sport and money
Vanity
Legalising drugs
Turning the other cheek
The death penalty
Addictions

Nemohl byste sem, prosím, dát nějakou ukázku z knihy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bonnie vložený před 15 lety

Nemohl byste sem, prosím, dát nějakou ukázku z knihy?

Re:

Musel bych mít oficiální svolení vydavatelství. Oni ani na svých stránkách ukázkové stránky nemají, takže bych je musel oskenovat a publikovat, čímž bych porušoval autorský zákon. Pokusím se ale od nich svolení získat a ukázkovou lekci přidám.

Je to velmi dobra ucebnice pro konverzacni kurzy

Tuto ucebnici pouzival nas lektor (ovsem v kurzu pro dospele) a on byl docela kontroverzni. Nicmene byly to nejlepsi lekce, jake jsem kdy mel. Zadna nuda, akcni konverzace, sranda, moznost vyjadrit vlastni nazor, obrovsky prostor pro improvizaci. Tato knizka svymi tematy urcite pomohla.

Je to fakt bezva věc,videl jsem z toho pár témat a ty otázky k tomu jsou výborný.Když o hodině nevíte co dělat tak tohle jedno téma dokáže rozpoutat určitě velkou diskusi,kterou je pak těžký skončit..každopádně je ale potřeba diskutovat alespoň s trochu pokročilými studenty :-)

THX for a great tip, finally sth I actually wanna talk about :-D

Tuhle učebnici (resp. pár témat z ní) používal jeden náš přednášející na hodinách praktického jazyka. Sloužilo nám to v podstatě jako takový „odrazový“ můstek k následné diskuzi. Jako doplněk k tomu ještě používal aktuální články k danému tématu.

Musím přiznat, že mě to bavilo, i když jsem kolikrát nebyla na otázky schopná odpovědět (taky nesnášíte otázky, na které nejste schopni odpovídat v češtině, natož pak v cizím jazyce? :-D ). Taky už mám dost všech těch „bydlení na vesnici a ve městě“ apod.

Re:

Tak to mi mluvíte z duše a ještě life in the past v. today a všelijaké otravné otázky o obrázcíh. GRRR

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.