Help for English

Cloze: 9/11

Komentáře k článku: Cloze: 9/11

 

47%, noooo, asi takhle :oops:

Ale pripomnelo mi to, kdy jsme i my s celou rodinou sedeli v obyvaku a divali se na CT 2 na tu hroznou udalost. Achjo..

After that, it felt as…

Šlo by tam 'nearly nebo almost ? Asi ne, že :-(

Super testík, s 80% jsem vcelku spokojená :-D

Tak prvni pulka bez chyby a druha zas bez spravne odpovedi. Nejak se to v pulce zlomilo s obtiznosti. U tech tricek by nemohlo byt „shirts that state“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kameiv vložený před 15 lety

Tak prvni pulka bez chyby a druha zas bez spravne odpovedi. Nejak se to v pulce zlomilo s obtiznosti. U tech tricek by nemohlo byt „shirts that state“?

Re:

v minulém čase ano.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 15 lety

After that, it felt as…

Šlo by tam 'nearly nebo almost ? Asi ne, že :-(

Re:

Ne, pořád by vám tam chybělo to IF.

Tyhle doplňovačky mám fakt rád. Člověk si něco zajímavého přečte a ještě potrápí šedou kůru mozkovou.
80 procent beru jako úspěch :-)

1 chybka, na to, že sem tento článek kdysi překládal to mělo být 100% :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Tyhle doplňovačky mám fakt rád. Člověk si něco zajímavého přečte a ještě potrápí šedou kůru mozkovou.
80 procent beru jako úspěch :-)

Re:

Já mám tenhle typ testů taky moc rád.

T-shirt

T-shirt that called…

Nešlo by to i takhle?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucie vložený před 15 lety

T-shirt

T-shirt that called…

Nešlo by to i takhle?

Re: T-shirt

Ne, to by ta trička „volala“ nebo „nazývala“.

100%, už to bude 8 let, tomu je těžké uvěřit …

Jedna chybka s „say/said“ ;)

100%, slušný výkon na to, že jsem některá slovíčka neznal a u „none“ a „afraid“ jsem chvíli luštil souvistlost

I (heart) NY

Souhlasím s autorem článku o těch tričkách „I (heart) NY“. Docela mě to taky rozčiluje, když téměř KAŽDÝ nosí právě tyhle trička a přitom většina z nich za prvé v New York City (The City of New York) nebyli a za druhý ani nevědí, proč je nosí… Já jsem tam byla a ty trička prodávali úplně všude za dolar, ale nekoupila jsem si ho… :shock:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.