Help for English

Idiomatic English #6

Komentáře k článku: Idiomatic English 6

 

FOR WHAT IT´S WORTH

můžu ten idiom z věty 8 použít i v nějakém „formálnějším prostředí“ (např.: když se bavím s nějakou mně nadřazenou osobou a chci naznačit že se nechci nějak moc vnucovat se svým názorem) anebo je to hlavně mezi kamarády?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LENKA vložený před 16 lety

FOR WHAT IT´S WORTH

můžu ten idiom z věty 8 použít i v nějakém „formálnějším prostředí“ (např.: když se bavím s nějakou mně nadřazenou osobou a chci naznačit že se nechci nějak moc vnucovat se svým názorem) anebo je to hlavně mezi kamarády?

Re: FOR WHAT IT´S WORTH

Je to spíše neformální idiom.

ach jo

se štěstím dvacet procent, všechno úplně vedle, asi se dám na němčínu :-D :-D

  1. mohlo by být také KEEP sb. POSTED?

    Jinak opravdu prohnaný test, jako ostatně vždycky…Well, there's no shame in not knowing :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 16 lety
  1. mohlo by být také KEEP sb. POSTED?

    Jinak opravdu prohnaný test, jako ostatně vždycky…Well, there's no shame in not knowing :-D

Re:

Ano, mohlo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bepk vložený před 16 lety

ach jo

se štěstím dvacet procent, všechno úplně vedle, asi se dám na němčínu :-D :-D

Re: ach jo

Na mě nemáš, 10% :-D

:-D trochu horšíí… :-D

Re: ach jo

Prvni, co se mi povedl na 30, jinak vzdycky stejne, jak ty.

6. testová otázka

Jen miniaturní překlep ve vysvětlení správné odpovědi: JUST OFF THE OP OF MY HEAD – chybí T. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ferkel vložený před 15 lety

6. testová otázka

Jen miniaturní překlep ve vysvětlení správné odpovědi: JUST OFF THE OP OF MY HEAD – chybí T. :)

Re: 6. testová otázka

opraveno, díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.