Help for English

Intermediate Grammar Test #4

Komentáře k článku: Intermediate Grammar Test 4

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misulkaa vložený před 16 lety
  1. She got accepted to Harvard?

    ///není to spíš oznamovací věta?

    jestli je ta věta správně,prosím vás o vysvětlení.

    děkuji

Re:

Má na konci otazník, ne? Není tedy oznamovací.

Ale:
Did she get accepted to Harvard? – Ptám se
She got accepted to Harvard? – divím se, jsem překvapený, ujišťuju se, že to tak skutečně je – ale už se neptám, protože odpověď už znám.

A ano, ta věta je správně. Ne každá otázka musí mít tázací slovosled.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Miky
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misulkaa vložený před 16 lety

Re: Re:

proč by mu neměla jít matika?nechápu.

Re: Re: Re:

Otazek bylo 50, ne? :) 99% mit nikdy nemohl.

Oprava v přehledu testů

Výsledek testu mi sice vylepšil průměr v přehledu testů (profil), ale načetl se 4× (asi proto, že jsem ho dělal s přestávkama). Šlo by to opravit ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 16 lety

Oprava v přehledu testů

Výsledek testu mi sice vylepšil průměr v přehledu testů (profil), ale načetl se 4× (asi proto, že jsem ho dělal s přestávkama). Šlo by to opravit ?

Re: Oprava v přehledu testů

To asi jen tak nepůjde. Ale to dělání testu s přestávkami myslíte jak? Zkuste se na to ještě zeptat Petra Hudíka (dole v patičce je odkaz na jeho porfil).

90% … kdy si konecne zapamatuju, ze „news“ je nepocitatelne … a ze South Dakota je stat :) ach jo…

ja mam 92%, a to maturujem az o 4 roky :-D :-D

56% :shock: ,mam na cem makat.Na muj vkus docela dlouhy,asi jsme prepiskl start :-D

Sice jsem dost spěchala a moc nad tím nepřemýšlela, ale i tak je mých 68 hooodně ubohé procento :-( Ale maturu mám za 1 :-D jo líp se mi mluví než píše… Nesnáším kondicionály – ty časy mě jednou zabijou :? no snad je moc na výšce nebudem řešit :oops:

ostuda

no tak jsem si zase srazil sebevědomí-jenom 68%

Re: 96 pct

jestli se jen nevytahuješ tak to teda klobouk dolů a všechna čest! Jsem měla 72%, některý věci jsem musela vzít vylučovací metodou…no a to si říkám „intermediate“

40% :? , zkoušel jsem test jen ze zvědavosti na úroveň intermediate ještě zdaleka nemám,ale alespoˇvím na co se dále zaměřit

Re: Re: Re: Re:

tak to bych rekla, ze tady asi nekdo pekne keca:D

100% 8-) …za měsíc maturuju, takže jsem si zvednul sebevědomí:-D..každopádně takovéhle testy by se měly dělat všude, pže úroveň českého školství, potažmo výuky Aj, není ani náhodou stejná…inu, není učitel jako učitel.. :-(

Otázka č.4

Otázka č.4 ma prekvapila.
Dala som „I try“, lebo sa o to stále ,často pokúšam … / „I am trying“ chápaem ako práve momentálne len teraz. Je odpoveď „I´m trying“ naozaj správna ? Ďakujem.

****

Re: Otázka č.4

jistě, snaží se teď v současné době. Není to něco, co by ten člověk dělal neustále, pravidelně, či že by ho to charakterizovalo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.