Help for English

God Rest Ye Merry, Gentlemen

Komentáře k článku: God Rest Ye Merry, Gentlemen

 

Nevím, zda je to možné, ale asi jsem ji slyšela dnes v Kauflandu v Opavě. Úplně mě pohladila na duši. I ZA TO DÍKY .V dnešním shonu a povinnostech je to tak příjemné, když slyšíte takové pohlazení,hned Vás to naladí a všechno je snazší.

jej a tahle tu zůstala? Mám velkou radost. Neměla jsem čas abych web prohledala až dnes a mám velkou radost, že je tu tahle písnička, je tak hladivá a milá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

jej a tahle tu zůstala? Mám velkou radost. Neměla jsem čas abych web prohledala až dnes a mám velkou radost, že je tu tahle písnička, je tak hladivá a milá.

Re:

Ano, na tu autorská práva nejsou (na autorství), pouze na provedení, a od skupiny máme svolení.

Stále ji poslouchám a dokonce bych ji i uměla zazpívat. :-D

Re:

I dnes 4 měsíce před Vánocemi!! Doufám, že práva na ni zůstanou.

2009

I v tomto roce je to nejhezčí písnička, kdyby byl top na vánoční,tak tahle by vyhrála určitě na 100 %

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

2009

I v tomto roce je to nejhezčí písnička, kdyby byl top na vánoční,tak tahle by vyhrála určitě na 100 %

Re: 2009

TOP TEN vánočních songů bude. :-)

Tohle je moje nejoblíbenější tak i sem dám svou otázku ? Neví někdo jakou písničku to zpívá sbor ve filmu Sám doma 1 v sekvenci, kdy je Kevin se sousedem v kostele a on říká tak je moje vnučka a v pozadíje právě ta písnička po které pátrám už rok.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Tohle je moje nejoblíbenější tak i sem dám svou otázku ? Neví někdo jakou písničku to zpívá sbor ve filmu Sám doma 1 v sekvenci, kdy je Kevin se sousedem v kostele a on říká tak je moje vnučka a v pozadíje právě ta písnička po které pátrám už rok.

Re:

Už vím.:)

Všem děkuji

Jste strašně milí. Jasně, že zůstanu věrná písničkám na HFE, jsou moje oblíbené. Jen sem tam očkem zahlédnu nějakou jinou. Ale tady jsen doma.

ó jak nádherná jest tato píseň…

písnička Vánoc 2009

Tuhle písničku budu mít spojenou s letošníma Vánocema, je naprosto bezkonkurenční:-)

Potěší

i v březnu 2010 je to nádhera.Díky.

Re: Potěší

A 24.dubna, když přijde splím? :D

Tak nádhernou koledu jsem už dlouho neslyšela až mi běhá mráz po zádech. Ráda bych si ji stáhla v tomto originálním podání , slyšela jsem ji v jiném podání a tolik se mi nelíbila. Letos se sborem chystáme vánoční koncert a máme velice netradiční koledy dokonce i jednu anglickou The first novel taky pěkná, ale nedá se to srovnat s touto. Díky za poslech Píďalka

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.