Help for English

Test: Zkratky v běžné řeči #1

Komentáře k článku: Test: Zkratky v běžné řeči 1

 

90% – jupí! :-D

60% … mizérie :-(

Nevím jestli už jsem to sem někdy nepsal, protože tato otázka mě napadá skoro u každého testu, takže se kdyžtak předem omlouvám, jestli se opakuju.

Nešly by po vyhodnocení test ukazovat všechny špatné odpovědi, nejenom ty na které jsem klikl?

70%

Ty první dvě sem vůbec netušil. :-(

Re: 60% … mizérie :-(

Tuto možnost máme ve Smart Tests. Přidání této fce na HFE zatím neplánujeme.

jedna chybka, myslel sem si u jedničky, že AI = alternative income :-D

90% jupii:-)

BO

Uznávám, že new job v případě nepěkného BO asi skutečně nepomůže :). Každopádně mě tento komentář rozesmál, takže kromě hezkého testu děkuji i za zvednutí nálady :)

:-) ufff tak si naštěstí něco pamatuju

Re: BO

mě nepomohlo ani SOMETHING TO EAT :)

mohla bych se prosím zeptat kde ty zkratky najdu abych se je mohla naucit ??? vůbec totiž newím, která bije :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hanulin_Qa vložený před 14 lety

mohla bych se prosím zeptat kde ty zkratky najdu abych se je mohla naucit ??? vůbec totiž newím, která bije :-D

Re:

pod testíkem je odkaz na článek. Já se taky nechytám, tak to musím nejdřív nastudovat :-)

ATM

Ještě jsem se setkala s významem zkratky ATM jako At The Moment. Nevím ale, nakolik je opravdu používaná, ale psal ji rodilý mluvčí.

Parent teacher asociation meeting to je rodičovská schůzka?

Ano, PTA je něco jako SRPŠ u nás. Sdružení. PTA meeting je rodičovská schůzka.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.