Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

no pááni, tak toto je opravdu bomba!!

Parada…

No tak to neni úplně špatný… do Anglie bych se rád juknul ale při mojí smůle je nepravděpod… no co zkusim to (asi)… jo nejspis jo :-)

Tak to je mazec!

tak na to se moc těším :-D …a taky jsem zvědavá na otázky, co si na nás vymyslíte :o
a taky jsem zvědavá, jak budeme řešit návrat do minulosti, tedy do října :-) (myslím, že máte chybku v datumu, ale moc se mi to líbí :-) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 14 lety

tak na to se moc těším :-D …a taky jsem zvědavá na otázky, co si na nás vymyslíte :o
a taky jsem zvědavá, jak budeme řešit návrat do minulosti, tedy do října :-) (myslím, že máte chybku v datumu, ale moc se mi to líbí :-) )

Re:

jasně, prosince. :-) Hned opravím. Taková chyba v banneru, ta by byla horší.

:)

ach ked som to videla tak s otvorenou pusou som to citala … potom zial to obmedzenie ale pri mojom stasti ma to az tak nemrzi … tak drzim palce hlavne tym vernym HFEckarom :)dufam ze vyhra niekto taky …

Tak to je mazec! :shock: :-D

super

Jsem nadšená, pro jistotu se ale zeptám, jestli není také nějaká omezující horní věková hranice, 16 mi sice už bylo, ale je to poměrně dávno… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

super

Jsem nadšená, pro jistotu se ale zeptám, jestli není také nějaká omezující horní věková hranice, 16 mi sice už bylo, ale je to poměrně dávno… :-)

Re: super

Ne, horní limit není.

možnost dvojí účasti

Ráda bych se zeptala jak je to s možností dvojí účasti. Na webu Cambridge je možnost zapojit se do soutěže ještě formou nákupu knihy. Je možné tedy soutěžit tady a ještě navíc se zapojit podruhé nákupem knihy ? Ve většině soutěží se může zapojit jedna osoba pouze jednou, netušíte jak je to tady ? Je to jeden sice typ soutěže, ale dva různé způsoby, kdybych se takto zapojila nebude to proti pravidlům ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od martanec vložený před 14 lety

možnost dvojí účasti

Ráda bych se zeptala jak je to s možností dvojí účasti. Na webu Cambridge je možnost zapojit se do soutěže ještě formou nákupu knihy. Je možné tedy soutěžit tady a ještě navíc se zapojit podruhé nákupem knihy ? Ve většině soutěží se může zapojit jedna osoba pouze jednou, netušíte jak je to tady ? Je to jeden sice typ soutěže, ale dva různé způsoby, kdybych se takto zapojila nebude to proti pravidlům ?

Re: možnost dvojí účasti

Měl bych k tomu podotázku, ale nejsem si jistý, jestli budete znát odpověď… Jelikož si chci udělat radost k Vánocům koupením English Grammar in Use, tak teď jsem v rozpacích, protože netuším přes jaký obchod (mám vyhlídnuto přes Luxor) učebnici koupit, aby tam ten soutěžní kód byl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od martanec vložený před 14 lety

možnost dvojí účasti

Ráda bych se zeptala jak je to s možností dvojí účasti. Na webu Cambridge je možnost zapojit se do soutěže ještě formou nákupu knihy. Je možné tedy soutěžit tady a ještě navíc se zapojit podruhé nákupem knihy ? Ve většině soutěží se může zapojit jedna osoba pouze jednou, netušíte jak je to tady ? Je to jeden sice typ soutěže, ale dva různé způsoby, kdybych se takto zapojila nebude to proti pravidlům ?

Re: možnost dvojí účasti

Jsou to dvě odlišné soutěže, klidně se můžete účastnit tady i přes nákup knihy. Pokud jste zároveň učitel a jezdíte na semináře s CUP, můžete se účastnit i třikrát. Pokud navíc odebíráte časopis Bridge, můžete i počtvrté.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MarkL vložený před 14 lety

Re: možnost dvojí účasti

Měl bych k tomu podotázku, ale nejsem si jistý, jestli budete znát odpověď… Jelikož si chci udělat radost k Vánocům koupením English Grammar in Use, tak teď jsem v rozpacích, protože netuším přes jaký obchod (mám vyhlídnuto přes Luxor) učebnici koupit, aby tam ten soutěžní kód byl.

Re: Re: možnost dvojí účasti

To nevím, kód by tam měl být ať to kupujete přes cokoliv. Já doporučuji Englishbooks.cz.

Teda tohle je neuvěřitelný web – ještě neskončila jedna soutěž a už je tu upoutávka na další! :shock: a výhry jsou čím dál tím lepší a lepší..že by už byly vánoce? :-D

jůůůůů, tak to by byl asi nejlepší dárek na Vánoce :-) už se moc těším!!to bude určitě zas napínavé :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.