Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

Dotázek

Chtěla jsem se jen zeptat – už proběhl Englishbooks Day? Já jen jestli jsem to nepropásla :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 14 lety

Dotázek

Chtěla jsem se jen zeptat – už proběhl Englishbooks Day? Já jen jestli jsem to nepropásla :oops:

Re: Dotázek

ne, ještě ne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Dotázek

ne, ještě ne

Re: Re: Dotázek

Děkuji :-)

super

Už jsem si říkal jestli jsem slevu neprošvihl.Objednám si vánoční dárek 8-), super sleva , super stránky.

bezva

Tak jsem se dočkala :-) Už nějakou dobu bych si ráda dokoupila Harryho Pottera, nevíte někdo, čím se liší vydání pro děti a vydání pro dospělé? Je rozdíl jen v ilustracích nebo je nějak upravený i obsah?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jirka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

bezva

Tak jsem se dočkala :-) Už nějakou dobu bych si ráda dokoupila Harryho Pottera, nevíte někdo, čím se liší vydání pro děti a vydání pro dospělé? Je rozdíl jen v ilustracích nebo je nějak upravený i obsah?

Re: bezva

rozdíl je jen v ilustraci na přední straně

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

bezva

Tak jsem se dočkala :-) Už nějakou dobu bych si ráda dokoupila Harryho Pottera, nevíte někdo, čím se liší vydání pro děti a vydání pro dospělé? Je rozdíl jen v ilustracích nebo je nějak upravený i obsah?

Re: bezva

Je to proto, že ta dětská edice vypadá hodně infantilně… když si tedy dospělý začne v autobuse číst tu dětskou edici, může se cítit trapně. Jinou funkci to nemá.

Na Englishbook jsou opravdu vánoční nadílky, nakonec jsem využila 40% slevy na PET Practise tests Plus 2 aj. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

bezva

Tak jsem se dočkala :-) Už nějakou dobu bych si ráda dokoupila Harryho Pottera, nevíte někdo, čím se liší vydání pro děti a vydání pro dospělé? Je rozdíl jen v ilustracích nebo je nějak upravený i obsah?

Re: bezva

tak není v tom žádný rozdíl, jen obrázek na přebalu :-) A MÁM JE, díky, HFE

Tak jsem taky nakonec využila té vánoční 40% slevy. objednala jsem si stejnou knihu jako Georgia, ale pro FCE. Recenze tady na HFE byla dobrá, tak se na ni už těším :-D :-D

Mám jeden dotaz, to heslo máme napsat do VIP kódu?

myslim, že až do poznámky ve 3. kroku objednávky, nicméně mě se žádná sleva nenačetla, tak nevim :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivííísek vložený před 14 lety

myslim, že až do poznámky ve 3. kroku objednávky, nicméně mě se žádná sleva nenačetla, tak nevim :-(

Re:

No, myslím že se má načíst až v potvrzení objednávky, proto je tu upozornění, aby v případě platby předem na účet zákazník počkal na výslednou částku v potvrzení objednávky, které přijde mailem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucii vložený před 14 lety

Mám jeden dotaz, to heslo máme napsat do VIP kódu?

Re:

Heslo prosím neuvádějte do VIP kódu, ale do poznámky v objednávce. Přijde Vám automatické potvrzení objednávky, kde slevu 20% ještě neuvidíte. Ta bude uplatněna až při fakturaci. Pokud zvolíte platbu předem, vyčkejte – Vaši objednávku zpracujeme a pošleme mailem novou fakturu s 20% slevou. Pokud by některý objednaný titul nebyl skladem, budeme Vás tedy před zaplacením informovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

No, myslím že se má načíst až v potvrzení objednávky, proto je tu upozornění, aby v případě platby předem na účet zákazník počkal na výslednou částku v potvrzení objednávky, které přijde mailem.

Re: Re:

nejsem si úplně jistá, protože v potvrzení objednávky mi přišla běžná suma, tj. 10%, takže čekám, že dobírka přijde na menší sumu,než je potvrzení objednávky, tak schválně :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.