Help for English

2. Hitparáda Top Ten HFE

Komentáře k článku: 2. Hitparáda Top Ten HFE

 

tak jsem tady zase surfovala (místo toho, abych se učila matiku)a najednou vidím pod písničkama svoje jméno
Moc děkuju, myslela jsem si, že tu nikdy nic nevyhraju :-D (u „otázkových“ soutěží většinou zapomínám chodit sem každý den)

a mně se líbí, že ty nejhezčí písničky mám takhle hezky pohromadě, Gratuluji výhercům a přála bych si, aby TOP TEN na písničky byl v průběhu roku vícekrát, přeci jenom tu přibývají nové, a když je máme takhle pohromadě, je to paráda, jeden panel mi tak zpívá a z druhého se učím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

a mně se líbí, že ty nejhezčí písničky mám takhle hezky pohromadě, Gratuluji výhercům a přála bych si, aby TOP TEN na písničky byl v průběhu roku vícekrát, přeci jenom tu přibývají nové, a když je máme takhle pohromadě, je to paráda, jeden panel mi tak zpívá a z druhého se učím.

Re:

A ještě bych si přála,aby to bylo tak pohromadě jako vánoční písničky,že bych nemusela překlikávat.Víte co, takové ty panely s písničkou na stejné stránce.

Re: pomaly

Máte taky hlasovat, třeba by vyhrála jiná písnička.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.