Help for English

Jste tu poprvé?

Komentáře k článku: Jste tu poprvé?

 

Pekne spravene :)

GOTCHA

Když už jste to zmínil, ráda bych věděla co to znamená GOTCHA a nedávno jsem narazila v knize na slovíčko BETCHA. Ve slovníku jsem pomoc nenašla. Díky předem za odpověď.Marina Rohelová

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 14 lety

GOTCHA

Když už jste to zmínil, ráda bych věděla co to znamená GOTCHA a nedávno jsem narazila v knize na slovíčko BETCHA. Ve slovníku jsem pomoc nenašla. Díky předem za odpověď.Marina Rohelová

Re: GOTCHA

1. „I've got you“ – ve významu, když někoho chytíte
2. „I understand“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 14 lety

GOTCHA

Když už jste to zmínil, ráda bych věděla co to znamená GOTCHA a nedávno jsem narazila v knize na slovíčko BETCHA. Ve slovníku jsem pomoc nenašla. Díky předem za odpověď.Marina Rohelová

Re: GOTCHA

Betcha – bet you

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 14 lety

GOTCHA

Když už jste to zmínil, ráda bych věděla co to znamená GOTCHA a nedávno jsem narazila v knize na slovíčko BETCHA. Ve slovníku jsem pomoc nenašla. Díky předem za odpověď.Marina Rohelová

Re: GOTCHA

Ach jooo, proč myslíte že to Marek zmínil? Právě proto, aby lidi používali fórum a nepsali to tam kam to nepatří…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 14 lety

Re: GOTCHA

Ach jooo, proč myslíte že to Marek zmínil? Právě proto, aby lidi používali fórum a nepsali to tam kam to nepatří…

Re: Re: GOTCHA

Pilda: Vždycky se někdo najde :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 14 lety

Re: GOTCHA

Ach jooo, proč myslíte že to Marek zmínil? Právě proto, aby lidi používali fórum a nepsali to tam kam to nepatří…

Re: Re: GOTCHA

Ještě čekám soukromou zprávu s dotazem na RELATION x RELATIONSHIP. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: GOTCHA

Ještě čekám soukromou zprávu s dotazem na RELATION x RELATIONSHIP. :-)

Re: Re: Re: GOTCHA

:-D Pka napiš, kolik jich bylo :P :D

Zdravím
Mně by se libilo (pokud ještě není), kdyby na stánkách byl odkaz na vygenerování náhodné stránky z gramatiky či testů. Prostě bych nemusel účelně chodit na nějaké téma. Prostě takové opakování starých článků. Dík

Doporučuji zvážit jestli zavést POVINNOU REGISTRACI, jelikož vidím, že u sposty článků, nudící se kolemjdoucí nebo děcka ze srandy píší komentáře ke článkům, které pak stejně musíte mazat (respektive označovat za nevhodné). Třeba ve fóru na to vůbec nenarážím (registrace je tam nutná). Registrace nic nikoho nestojí a Vám by tak ušetřila práci. Sám to znám jaké to je, když někdo přidává zbytečnou práci a to Vám pak i ubírá chuť do té práce. Tím neodeženete lidi co se chtějí učit, ale ty co se nudí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od snory vložený před 14 lety

Zdravím
Mně by se libilo (pokud ještě není), kdyby na stánkách byl odkaz na vygenerování náhodné stránky z gramatiky či testů. Prostě bych nemusel účelně chodit na nějaké téma. Prostě takové opakování starých článků. Dík

Re:

Dobrý den,

přesně na dotazy takového typu je v diskuzním foru „kniha přání a stížností“. Budete mít určitě větší úspěch, pokud napíšete tam.

btw: Tak mě napadá, že jsem tam ještě nikdy žádnou stížnost neviděl :-)

A já bych ještě upozornila, že dvojklik na anglické slovo(kdy se člověku zobrazí rámeček s překladem), je návykový. Kdykoli jsem na anglicky psaných stránkách a nerozumím slovíčku, automaticky dvakrát klikám… :-)

Re:

Já mám úplně ten stejný problém:D vždycky se pak divím, jakto že to nejde:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janie vložený před 14 lety

Re:

Já mám úplně ten stejný problém:D vždycky se pak divím, jakto že to nejde:D

Re: Re:

Mrkněte na článek www.helpforenglish.cz/…ri-ruce.html

Sice to není HFE slovník, ale aspoň něco :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

Mrkněte na článek www.helpforenglish.cz/…ri-ruce.html

Sice to není HFE slovník, ale aspoň něco :)

Díky, zkusím určitě ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.