Help for English

Grammar Theme Park: The Environment (A)

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: The Environment (A)

 

Jedna chybka v komparativu, na poslední chvíli jsem si to špatně rozmyslel.

Jej, včerejší test z JCA :-) alespoň jsem si mohl zkontrolovat jak jsem dopadl :-)

73 %

Docela dobrý výsledek. Nj, u 6. otázky jsem se tak dlouho rozmýšel až jsem určil špatnou odpověď. :-)

Feel differentLY

Dobrý den,

můžete mi prosím objasnit, proč je ve 14. větě: „…,you would feel a lot of differently…“? já bych určitě napsal different(bez koncovky ly).

Díky moc za odpověď a test

60 pct

Tak tentokrát jenom šedesát procent (kupříkladu to pravidlo zmiňované u 13, možnost „faster than“ jsem vůbec neznal).
Mimochodem, pokud jde o dnešní téma, jako pravidelný čtenář osel.cz mám na ekologické běsnění okolo snižování hladiny CO2 apod. poněkud rezervovaný názor, ale tady jde samozřejmě především o angličtinu, takže jsem obsah prostě ignoroval :-).
Samozřejmě moc pěknej test…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 14 lety

60 pct

Tak tentokrát jenom šedesát procent (kupříkladu to pravidlo zmiňované u 13, možnost „faster than“ jsem vůbec neznal).
Mimochodem, pokud jde o dnešní téma, jako pravidelný čtenář osel.cz mám na ekologické běsnění okolo snižování hladiny CO2 apod. poněkud rezervovaný názor, ale tady jde samozřejmě především o angličtinu, takže jsem obsah prostě ignoroval :-).
Samozřejmě moc pěknej test…

Re: 60 pct

No, já od přečtení Crichtonovy knihy STATE OF FEAR už nejsem stoupencem tohoto nového náboženství… ale ve větách v testu jsem se to nesnažil nějak moc prosazovat. Nechtěl jsem, aby se to tu strhlo v hádku, jestli CLIMATE CHANGE ano a nebo CLIMATE CHANGE ne. :-)

Prostě věty berte s rezervou. :-)

tý jo

to je pěkně depresivní. A ta Chritonova knížka je taky pěkně depresivní. :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 14 lety

tý jo

to je pěkně depresivní. A ta Chritonova knížka je taky pěkně depresivní. :shock:

Re: tý jo

Ta kniha mi vůbec nepřišla depresivní. V čem přišla depresivní Vám?

safra, pár jich špatně bylo no…ty kondicionály už jsem se učila asi 4× a zdálo se mi, že je chápu, tak kdy už to budu mít konečně dobře?! no na to try to\ing jsem se schválně koukla do grammar in use, protože jsem věděla, že tam nějaký rozdíl je, a podle toho, co tam raymond píše, jsem dala to use – jakože vynaložíme snahu, ne že to je experiment, ale vaše vysvětlení se mi zdá jasnější! a 15): success nemůžeme používat jako countable? tzn have a success? jsem myslela jakože měl malý úspěch! :idea: díky, hezký test na protažení mozkových závitů

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.