Help for English

"The Mom Song" by Matt Epp

Komentáře k článku: "The Mom Song" by Matt Epp

 

Re:

Myslím, že tu máme i pár zcela nedepresivních kousků… třeba THE 88. :-)

Re:

Možná ne nemožný, ale asi hodně těžký. Ani nevím, jestli ji Matt má na nějakým CD. Já ji mám přímo od něho.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Možná ne nemožný, ale asi hodně těžký. Ani nevím, jestli ji Matt má na nějakým CD. Já ji mám přímo od něho.

Re: Re:

Jéé to se někdo má, dala bych hodně za to, kdybych sehnala verzi, která je vložená i tady;) Z youtube je to sice moc hezký, ale přecejen live to není ono:(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Myslím, že tu máme i pár zcela nedepresivních kousků… třeba THE 88. :-)

Re: Re:

:-D No jo, když když je to takový čkaredý, tak se to člověku nechce pokoušet ani vyplňovat…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chica_bella vložený před 15 lety

Re: Re:

:-D No jo, když když je to takový čkaredý, tak se to člověku nechce pokoušet ani vyplňovat…

Re: Re: Re:

Myslím, že ono vaše ‚škaredý‘ je velmi velmi subjektivní. V našem hlasování o nejlepší kapely už dostali poměrně dost hlasů.

No jasný, to je na každém, že jo, každý má svůj styl, každý akceptuje něco jiného :) To byl pouze můj vlastní názor, neříkám, že jako kapely by byly špatné, jde o ty písničky…;) :-)

Re:

Tak já jsem starší generace, ale tahle písnička se mi líbí moc, pěkná melodie, příjemné hlasy a text? No zaposloucheje se, vždyť je to ze života, ale opravdu jen asi pro maminky. Fandím maminkám a mužům, kteří jsou pozorní.

94% konečně nějaký pozitivní výsledek :-) Anglicky rozumím, jen když to vidím napsané :-) Prosím za více písní v úrovni Elementary…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.