Help for English

Cloze: Gossip Girl

Komentáře k článku: Cloze: Gossip Girl

 

60%

Sice 60% správně, ale klidně to taky mohlo být 60% špatně. :-) Hodně významů jsem spíš hádal a dával to spíš citem, než že bych přesně rozuměl o čem každá věta je…

Šílenost!

Týjo, tak tohle bylo hoodně těžký! Já měla jen 20%! Sice je mi teprv 14, ale i tak je to málo. Budu muset zamakat :shock:.

Dobrý :o)

Sedmašedesát, s tím, že jsem jednu dobrou opravila na špatnou. :?

80%

Tak to mi přišlo lehčí než cloze testy nižší obtížnosti:)

67% bez kafe a po 3 hodinách spánku. Bezva testík. Dělala jsem chyby jako prvňák a komplikovanější části jsem zvládla bez přemýšlení.

87% :-) … a ty 2 chyby, co jsem udělala, byly fakt “začátečnický” :-x

87% not bad at all..never heard of alma mater. brilliant test

Můžu se zeptat proč nemůže být předposlední arriving IN school (přece je be in school) in AmE? A poslední anything worse than ..v ničem horším než…? Díky

Nikdo neví?

Asi by bylo lepší adresovat SZ rovnou Marka Víta, který tento test připravil. Hledala jsem ukázky “arrive in” a vtipné je, že téměř výhradně se vyskytovalo toto spojení na britských stránkách. K druhému návrhu (anything worse than) – podle mě ok, ale záleží na Markovi. :-)

Hledala jsem ukázky “arrive in” a vtipné je, že téměř výhradně se vyskytovalo toto spojení na britských stránkách.

To je zajímavé. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.