Help for English

Use of English #1b

Komentáře k článku: Use of English 1b

 

bez chyby =))

Po chybách v prvním testu to mám teď na 100pro. Pakže se nedokážu poučit. :-) 8-)

dvě chybky :oops:

Dobrý den. Co prosím znamená vazba „walk by“ (3. věta) ? Je to to stejné jako kdyby tam bylo „…people walking around“ (lidé chodící okolo) ? Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 16 lety

Dobrý den. Co prosím znamená vazba „walk by“ (3. věta) ? Je to to stejné jako kdyby tam bylo „…people walking around“ (lidé chodící okolo) ? Děkuji.

Re:

AROUND je kolem dokola
WALK BY – projít kolem (ne dokolečka, ale prostě vás někdo mine)

80 procent, ale stačí mi to k dobrému pocitu :-) Povedený test, díky.

by the window – 1. věta

Zdravím, zrovna dnes jsem četla v D. Francisovi – Under Orders, str.182: „…I stood by the window looking out at the rolling Oxfordshire countryside, …“ a vzpomněla jsem si na Váš test. TAKOVÝ spisovatel si to může dovolit, ale my bychom se to napřed měli naučit správně. Nebo je to jinak?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Buff vložený před 14 lety

by the window – 1. věta

Zdravím, zrovna dnes jsem četla v D. Francisovi – Under Orders, str.182: „…I stood by the window looking out at the rolling Oxfordshire countryside, …“ a vzpomněla jsem si na Váš test. TAKOVÝ spisovatel si to může dovolit, ale my bychom se to napřed měli naučit správně. Nebo je to jinak?

Re: by the window – 1. věta

Nojo, není to rozhodně tak černobílé, jak se mi před pěti lety zdálo. nějak tu otázku opravím, aby bylo vše jasné a nediskutabilní­. Díky.

100%

jsem dobrý… :-) snad mi to pujde stejně dobře

Huráá ani jedna chybička jedeme dál :-D

na 100% paráda

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.