Help for English

Countries and Nationalities (záložka)

Komentáře k článku: Countries and Nationalities (záložka)

 

Tak to je moc dobrá záložka. Škoda, že jsem ji neměla v Cambridge, tam bych ji dobře využila, ale i tak mám z ní radost. A obdivuji, jak ty to umíš tak dobře všechno uspořádat. :-)

Chválim

Vypracované do detailov,ako vždy.Ďakujem.

Mně se pořád plete Litva s Lotyšskem. Alespoň, že si to do češtiny dokážu přeložit pomocí těch vlajek.

Překvapila mě výslovnost Iráku a Iránu. Když jsem si země ze seznam procházel, tak jsem je vyslovil jako [ajrak] a [ajran]. Je tahle výslovnost špatně? je častá?
Díky za odpověď a za velice přehledný seznam 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MattoniLover vložený před 14 lety

Překvapila mě výslovnost Iráku a Iránu. Když jsem si země ze seznam procházel, tak jsem je vyslovil jako [ajrak] a [ajran]. Je tahle výslovnost špatně? je častá?
Díky za odpověď a za velice přehledný seznam 8-)

Re:

Já znám jen ira:n/iraen a ira:k/iraek

Časy???

Móóóc bezva! Díky. Myslíte, že by šly udělat takhle do tabulky třeba „časy“? Uvítala bych to pro děti (a nejen pro ně). :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 14 lety

Časy???

Móóóc bezva! Díky. Myslíte, že by šly udělat takhle do tabulky třeba „časy“? Uvítala bych to pro děti (a nejen pro ně). :-D

Re: Časy???

No máme tady tabulky se slovesem ‚TO BE‘ pak tabulku s přítomným prostým časem, kombinace přítomný prostý a průběhový. Stačí zadat do vyhledávání slovo ‚tabulky‘.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Michal
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Tak to je moc dobrá záložka. Škoda, že jsem ji neměla v Cambridge, tam bych ji dobře využila, ale i tak mám z ní radost. A obdivuji, jak ty to umíš tak dobře všechno uspořádat. :-)

Re:

Zdravím Vás, paní Jiřino. Jak jste se měla na studijním pobytu? Nepodělila byste se s námi a zveřejnila nějaký článek o tom? Marek by to určitě rád zveřejnil. Mějte se hezky. Samozřejmě to napište česky, aby tomu všichni rozuměli. I já :o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michal vložený před 14 lety

Re:

Zdravím Vás, paní Jiřino. Jak jste se měla na studijním pobytu? Nepodělila byste se s námi a zveřejnila nějaký článek o tom? Marek by to určitě rád zveřejnil. Mějte se hezky. Samozřejmě to napište česky, aby tomu všichni rozuměli. I já :o)

Re: Re:

Ale samozřejmě, můj článek bude v soutěži o pobyt v anglicky mluvících zemích. Považuji za svou povinnost podělit se o zážitky z výhry, kterou jsem získala na HFE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: Časy???

No máme tady tabulky se slovesem ‚TO BE‘ pak tabulku s přítomným prostým časem, kombinace přítomný prostý a průběhový. Stačí zadat do vyhledávání slovo ‚tabulky‘.

Re: Re: Časy???

No Jeskyňko, podej prst, chytnou celou ruku, mně by se líbila záložka s modálními slovesy, protože pořád je to chci, musím, potřebuji, chtěla bych, měla bych, mohla bych…
Potřebovala bych :D v tom udělat pořádek.

Děkuji

Děkuji za záložku,potřebuji ji jako sůl,bude se mi moc hodit do práce…P.S. přidávám se ke Georgii s prosbou záložky s modálními slovesy. Díky. :-D

Srdečná vďaka za článok. Vždy som mala problém s výslovnosťou Italy. Neviem rozlúštiť, ako ste to mysleli, že národnosti sú rozdelené podľa tvarov.

… pardón, už som to objavila – koncovky :-)

Časy???

Jo,to mám, ale myslela jsem všechny časy do jedné tabulky. Jenom, jak se tvoří,koncovky (třeba present perfect have/has -ed/)atd. :oops:

záložka

já jsem takové technické nemehlo, ta záložka je tak pěkná, mám připravené „tabulky“ do latiny a pořád přemýšlím, jak z nich udělat takovéhle pěkné záložky, poradil byste mi někdo?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.