Help for English

Anglická citoslovce (interjections quiz)

Komentáře k článku: Anglická citoslovce (interjections quiz)

 

Totální propadák :--P 4/10

80%…zajímavej testík. :-) Ale kdybch si nepřečet článek, tak bych to tak růžově neviděl…

Poučné

I když je to pro vyšší úroveň, tak jsem si to vyloženě tipla!

Článek jsem četl včera a přesto jsem udělal dvě chyby. Jednu ale fakt hloupou.

BTW: Opravdu by se v sedmé otázce nedalo použít WHOOPS, ve smyslu, že od té věci jakoby odtrhneme ruku a řekneme „jejda, já nevěděl, že je to tvoje“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

Článek jsem četl včera a přesto jsem udělal dvě chyby. Jednu ale fakt hloupou.

BTW: Opravdu by se v sedmé otázce nedalo použít WHOOPS, ve smyslu, že od té věci jakoby odtrhneme ruku a řekneme „jejda, já nevěděl, že je to tvoje“?

Re:

WHOOPS je prostě když se něco jakoby náhle přihodí, jak říkám, něco upadne, něco se rozlije, něco nám uklouzne apod. Je to takové lehčí, prostě jejda. Když nás někdo seřve za to, že mu saháme na věci, těžko bychom OOPS použili. Samozřejmě záleží hodně na těch okolnostech a na tom, jak to ten první člověk řekl.

Nice, 100 % :)

Mám dotaz k deváté otázce, správná odpověď je „Dah“ ale v článku to píšete jako „Duh“, není někde chyba? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 14 lety

Mám dotaz k deváté otázce, správná odpověď je „Dah“ ale v článku to píšete jako „Duh“, není někde chyba? :-)

Re:

Myslím že je to jedno, ale radši to změním, aby to nemátlo.

Výborný test :-) Dokonce jsem se u něho i pobavila, protože jsem si ta citoslovce musela říct nahlas, abych věděla, co kam patří :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

Totální propadák :--P 4/10

Re:

Dneska už 8/10, ale furt nic moc :--P

3/7 :-( , velmi špatné…článek jsem četla před víkendem, ale ne moc pozorně. No nic, jdu na to znova 8-) !

K otázce 7: Whoa by snad šlo použít taky, ne? Jako „Brzdi, nemusíš na mě tak vyjíždět.“

Re:

Že nechala svoji krysu, aby jí pila sliny přímo z pusy.

Re:

Určitě, záleží na tónu. Určitě by šlo i ono whoops, kdyby to člověk řekl jen tak mimochodem, jejda, promiň, nevěděl jsem, že je to tvoje.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.