Help for English

Jste tu poprvé?

Komentáře k článku: Jste tu poprvé?

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tatoka vložený před 13 lety

info

mám 60rokov teraz začínam-uplný začiatočník čítam ja ty on toje okey ale keď chcem pokračovať neviem na čo mám preisť poraďte dík. Stano

Re: info

Máme tu sekci „Angličtina pro začátečníky“, začněte tam, jděte podle mapy kurzu odshora dolů.

Výborné stranky, jste super, že jste něco takového vytvořil, moc mi to pomáhá.

Děkuji :-)

prosba

Dobrý den, vaše stránka se mi líbí moc, již několikrát mi pomohla objasnit řadu nejasností.. mám dotaz, nevím kam jinam ho napsat, napíšu ho tedy tady. připravuji se na zkoušku z lexikologie a není mi jasné co je myšleno pojmy „layout“ a „domain“- stačí mi jakýkoli odkaz.. nechci po vás nic podrobného, jen podstatu.. děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barbarela vložený před 13 lety

prosba

Dobrý den, vaše stránka se mi líbí moc, již několikrát mi pomohla objasnit řadu nejasností.. mám dotaz, nevím kam jinam ho napsat, napíšu ho tedy tady. připravuji se na zkoušku z lexikologie a není mi jasné co je myšleno pojmy „layout“ a „domain“- stačí mi jakýkoli odkaz.. nechci po vás nic podrobného, jen podstatu.. děkuji.

Re: prosba

Takové dotazy patří na diskusní fóru do Help fóra.

Re: Re: Orientace na stránkách

dobrý den včera jsem poprvé navštívila vaše stránky a moc se mi líbil odkaz na četbu kde jsem si mohla udělat vlastní test na jeké úrovni četby jsem bohužel dnes nemůžu vůbec přijít na to jak jsem se na tyto doplnovací testy dostala můžete mě prosím navést děkuji

pochvala

moc pekne stranky :-D

Poděkování

Dobrý den, včera jsem našla náhodou vaše stránky a dnes se od nich nemohu odtrhnout. Po přečtení podmínek a komentářů se do toho asi pustím. Jsem věčná superzačátečnice odkojená ruštinou, ale vaše stránky mě asi nakopnou k dalšímu pokusu a budu je doporučovat dál a začnu u rodiny. Je neuvěřitelné, že se v dnešní době najdou lidičky, kteří dělají tak fantastickou věc a to zcela zdarma. Asi musíte mít svatozář.Máte muj velký obdiv a dík. hodně štěstí.

Angličtinu sem se začala poctive s kurzem učit pred 13 lety, s angličanem. Vydrželo mi to dva roky, pak do toho prišli deti, rodina, shon.
jak odrostli chci své vážne oumysly s tímto jazykem obnovit. myslím, že tydle stránky mi pomohou, mám problémy a to velké se správnym časem, kdy kde jaký, jak ho tvorit, desne se mne to plete, ale máte to tady neskutečne: prehledné, zábavné, človek se neunaví, prootože když má gramatiky dost prejde jednoduše jinde a pritom je šude angliština. Jupííííí… a pritom zadarmo.
Jak nekdo psal, svatozár, tohle je strašne bohulibá činnost.
Objevila sem vás dnes, hned sem vás pres fb odporučila dál a myslím, že tady budu denne hodne
díky hoši

waw

Zdravím, som tu pár minút, no som užasnutá, až natoľko, že neviem, čo skôr :)perfektné a veľká VĎAKA tvorcom!!!

Dobrý den,
jsem zde poprvé, nefunguje mi přehrávání zvuku. Technik PC uvádí, že je chyba na Vašich stránkách. Používám WIN 7 32 bit a Explorer 9.
Můžete mi nějak pomoct?
Děkuji. Z. Labohý

Dobrý den, Našla jsem anglickou frazi, které dost dobře nerozumím, můžete mi ji prosím někdo objasnit?

Young, but not behaid the door.

Moc děkuji.

“Behaid” neni anglické slovo, tak to bude optical reader error nebo překlep. V jakém kontextu jste to viděla?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od DesperateDan vložený před 5 lety

“Behaid” neni anglické slovo, tak to bude optical reader error nebo překlep. V jakém kontextu jste to viděla?

Bude to pravděpodobně BEHIND. :)

Mě to taky napadlo, pak máme “mladý, ale ne za dveřmi”, a nedává to smysl … :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.