Help for English

Flowers - Wild flowers

Komentáře k článku: Wild flowers

 

Takové žensky milé téma. :-)

Mně se líbí to „volské oko“ a „lily of the valley“ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Mně se líbí to „volské oko“ a „lily of the valley“ :-)

Re:

Mně zase nejvíc zaujalo forget-me-not :)

moc se mi líbí, ale

proč se mi nezobrazí obrázky květin, když to importuji do programu word manager?

Re: Re:

Dneska jsem koukal na film Tima Burtona – The Big Fish – a milá hlavního hrdiny měla jako oblíbenou květinu DAFFODILL, tak jsem se hned musel mrknout, co je to vlastně zač :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jani vložený před 13 lety

moc se mi líbí, ale

proč se mi nezobrazí obrázky květin, když to importuji do programu word manager?

Re: moc se mi líbí, ale

proveďte si aktualizaci WM (přes nastavení programu). Některá slovíčka a obrázky k nim jsem přidával až před vydáním tohoto okruhu slovní zásoby… V databázi vašeho WM tedy ještě nejsou. Provedete-li aktualizaci, stáhnou se nová slovíčka i nové ilustrace.

Import této lekce potom prosím zopakujte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: moc se mi líbí, ale

proveďte si aktualizaci WM (přes nastavení programu). Některá slovíčka a obrázky k nim jsem přidával až před vydáním tohoto okruhu slovní zásoby… V databázi vašeho WM tedy ještě nejsou. Provedete-li aktualizaci, stáhnou se nová slovíčka i nové ilustrace.

Import této lekce potom prosím zopakujte.

Re: Re: moc se mi líbí, ale

děkuji za odpověď, myslela jsem si to
aktualizovala jsem WM, ale neprovedla jsem již znovu import

Re: Re: moc se mi líbí, ale

Mám ve WM je 4 obrázky z této lekce :-(. Udělala jsem v nastavení aktualizaci a pak teprve stáhla Wild flowers a mám tam obrázek jen narcisu, konalinky, sněženky a bledule.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Re: Re: moc se mi líbí, ale

Mám ve WM je 4 obrázky z této lekce :-(. Udělala jsem v nastavení aktualizaci a pak teprve stáhla Wild flowers a mám tam obrázek jen narcisu, konalinky, sněženky a bledule.

Re: Re: Re: moc se mi líbí, ale

To je divné. Napiš prosím Petrovi Hudíkovi na support@vitware.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re: Re: moc se mi líbí, ale

To je divné. Napiš prosím Petrovi Hudíkovi na support@vitware.cz

Re: Re: Re: Re: moc se mi líbí, ale

Díky za odpověď, napsala jsem mu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.