Help for English

WEATHER (záložka)

Komentáře k článku: WEATHER (záložka)

 

You are the devil. :-)
Ta záložka je fakt božská.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

You are the devil. :-)
Ta záložka je fakt božská.

Re:

Tu si musim zalaminovat i když ty slova znam.

To je úžasné, díky. Nevím proč zrovna počasí mi dělá tak velké problémy. Tak teď už snad nebude. Škoda, že nemám barevou tiskáru…no nic, tak si to vybarvím pastelkami :-D

Ta záložka nemá chybu, je fakt úžasná – ostatně jako celé stránky :-) :-) :-)

To je originální, parádní, také další kousek do sbírky záložek, která už odtud mám. Pěkné a milé překvapení po ránu.

Moc pěkné, zase jsem se něco přiučil. Kdyby někdo tesknil nad tím, že nemůže laminovat, jako já, tak stačí vzít širokou lepenku, oblepit z obou stran, ostříhnout. A je to skoro dokonalý. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 13 lety

Moc pěkné, zase jsem se něco přiučil. Kdyby někdo tesknil nad tím, že nemůže laminovat, jako já, tak stačí vzít širokou lepenku, oblepit z obou stran, ostříhnout. A je to skoro dokonalý. :-)

Re:

Dneska se dají koupit levné laminovačky fungující za studena, docela doporučuji jako vhodný doplněk do domácnosti. Kromě záložek se s tím dají např. laminovat fotky. A když si na takovou záložku, fotku, či cokoliv jiného zezadu nalepíte magnetický lepící pásek, který se dá taky normálně koupit, tak si to můžete plácnout třeba na lednici, to je takové pěkně frekventované místo, kam se chodí pořád a aspoň když vás tam někdo načapá jak postáváte u lednice tak můžete tvrdit, že se učíte angličtinu. :-)

Nápad dobrý, ale asi máte v PC škriatka, lebo „mostly couldy“ :-)

to máš uplne jedno pokial tomu každý chápe…tá záložka je fakt „šupa“ :shock: :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bongo vložený před 13 lety

Nápad dobrý, ale asi máte v PC škriatka, lebo „mostly couldy“ :-)

Re:

Dík moc za upozornění. Opravil jsem, ale bohužel až nyní (tedy večer), protože jsem se přes den nedostal ke svému počítači. Nicméně teď je již snad vše v pořádku.

No vida, úúž je zase zpátky záložka zatoulaná. A – byla asi chybička, a já myslela, že jsem měla vlčí mlhu. Honem ji jdu vytisknout, než se zase ztratí. Aspoň jsem si zatím zopakovala slovíčka z oblasti počasí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

No vida, úúž je zase zpátky záložka zatoulaná. A – byla asi chybička, a já myslela, že jsem měla vlčí mlhu. Honem ji jdu vytisknout, než se zase ztratí. Aspoň jsem si zatím zopakovala slovíčka z oblasti počasí.

Re:

Jo jo, už je zpět :-) Dřív to bohužel nešlo.
Já jsem ji dělal asi týden, pořád jsem upravoval a přídával ty obrázky… No a ten text jsem tam prostě nahodil ze začátku a jak jsem pořád dolaďoval ty obrázky, nějak jsem nedoladil text.:-)

Ďakujem za túto skvelú záložku. Človek už tak prirodzene pozná tie základné slová spojené s počasím, ktoré pravidelne používa, no nie raz potrebuje popísať počasie konkrétnejšie apod. a myslím si, že táto záložka ja na vylepšenie slovnej zásoby, čo sa týka počasie stvorená. Vďaka Roman 8-)!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví lol
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

You are the devil. :-)
Ta záložka je fakt božská.

Re:

správně je jenom devil

jé, ta je fakt hezká :) pěkná práce

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.