Help for English

Good King Wenceslas

Komentáře k článku: Good King Wenceslas

 

pěkná koleda

Vítám první novou písničku do vánoční rubriky, však už u mne vyhrávají, jen dnes jsem sice z nostalgie poslouchala a studovala ‚For no one‘ kvůli Lennonovi, i když to není přímo nahrávka od Beatles.
U téhle koledy jsem si všimla pár zvláštních slovíček, je fajn, že je k tomu vytvořen slovníček.
Teď jsem koukla, že ta písnička je z roku 1853, teda slova, tak to hodně vysvětluje.

Moje oblíbená koleda v angličtině – naprosto úžasně nazpívaná PM Hughem Grantem a jeho „bodyguardem“ v Love Actually :-)

Úžasná :)

Good King Wenceslas je moje osobně nejoblíbenější anglická koleda. Nemůžu ji dostat z hlavy :)

Tuto koledu neznám a moc se mi líbí. Škoda, že nejde stáhnout rád bych si ji naučil i s textem :-(. Sice jsem stáhl jiné verze, ale tahle je nejlepší :-) Kdo ji zpívá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 13 lety

Tuto koledu neznám a moc se mi líbí. Škoda, že nejde stáhnout rád bych si ji naučil i s textem :-(. Sice jsem stáhl jiné verze, ale tahle je nejlepší :-) Kdo ji zpívá?

Re:

Je to pod písní uvedeno: Performed by … – včetně odkazu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Je to pod písní uvedeno: Performed by … – včetně odkazu.

Re: Re:

Děkuji, já si toho nevšiml :oops:

Nádherné!!! Není co dodat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.