Help for English

Bublinková nápověda v novém

Komentáře k článku: Bublinková nápověda v novém

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš Tkáč vložený před 13 lety

Re: firefox

Je potřeba dát F5 (CTRL+R). Ale možná by stálo za to udělat ještě dodatečnou úpravu, aby se to zaktualizovalo všem i bez F5 (to je práce na minutku). Takhle to většina co si tenhle článek nepřečte bude mít ještě dlouho špatně a rozbité.

Re: Re: firefox

ale když někdo vypne PC a pak zapne a vleze semka, tak se to načte už nově ne? Bez nutnosti mačkat F5..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

Re: Re: firefox

ale když někdo vypne PC a pak zapne a vleze semka, tak se to načte už nově ne? Bez nutnosti mačkat F5..

Re: Re: Re: firefox

S největší pravděpodobností ne, tedy stále se bude zobrazovat stará verze.

Prohlížeče mají snahu si co nejvíce částí stránky pamatovat, tím dokáží významně urychlit načítání stránky.

Ale konkrétně v našem případě, pokud dojde ke změně, prohlížeč si stále pamatuje starou verzi, kterou viděl naposledy, tedy neprojeví se změny, které jsme připravili.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

směr bublinky

Bublinka je momentálně super, ale možná bych to „vystřelování“ směřoval směrem do „pravého horního rohu“, namísto " dolního pravýho", protože když je několik vět pod sebou tak jedu od vrchu dolů a tím pádem mi bublinka zakryje větu a žárovičku věty následující :-D ale to je detail už :)

Re: směr bublinky

Myslím, že by to přinejmenším stálo za pokus (vyjíždění na horu, místo dolu). Já obvykle také čtu články od shora dolů a kdaž mi to stíní na další žárovku, může to být trochu rušivé.
Zkuste to a uvidíte :-). Když to nebude ono, vrátit to můžete vždycky.

Re: Re: Zklamání

A další výhoda, co se týče sesterského webu spanelstina-zdarma.cz je fakt, že nové bublinky jsou čitelné v celém svém rozsahu, ty staré se částečně skrývaly pod okolní objekty. Díky, Petře :)

I v méně známém prohlížeči – Avant – funguje bublina skvěle. A ani jsem nemusela dávat F5 :)

Jen mi můj prohlížeč vždy, když najedu s myší na obrázek (na žárovku), nabídne lištu s možností zvětšit/zmenšit/u­ložit … a tím mi vždy „bublinu“ zakryje. Ale na to už jsem si zvykla :)
Kdyby ta bublina byla nahoře, možná by to tedy bylo lepší, ale …

To si musím vyřešit s mým prohlížečem :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.