Help for English

Anglická jména

Komentáře k článku: Anglická jména

 

Zack

Zack nejde přehrát

No to je neštěstí… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eric.Cartman vložený před 13 lety

Zack

Zack nejde přehrát

Re: Zack

Už ano. Díky. Příště prosím soukromou zprávou.

konečně vím, jak se anglicky vyslovuje moje jméno.. uplně stejně, jak česky no :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ShiShinka vložený před 13 lety

konečně vím, jak se anglicky vyslovuje moje jméno.. uplně stejně, jak česky no :D

Re:

Ono to právě úplně stejné není. :-)

dobře, tak relativně stejně :)

To je opravdu síla, kolik je možností, některá jména snad ani nevyslovím :-) Každopádně se mi líbí, že každý má svou variantu a není pochyb o kom se mluví.. U nás máme v rodině 2× Michala a 1× Michaelu… Míša je pak opravdu zavádějící :-) Ani raději nechci vědět kolik to muselo dát práce! Máte můj obdiv. Díky…

Páni, to je dobrý přehled.

Super přehled jmen.
Nevíte někdo náhodou anglické jméno, které se dá přirovnat českému jménu Miloslava. Pojmenovala jsem tak dceru a ona mi vyčítá, že tohle „blbý“ jméno nemá v angličtině obdobu.:? Díky moc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Markéta vložený před 13 lety

Super přehled jmen.
Nevíte někdo náhodou anglické jméno, které se dá přirovnat českému jménu Miloslava. Pojmenovala jsem tak dceru a ona mi vyčítá, že tohle „blbý“ jméno nemá v angličtině obdobu.:? Díky moc.

Re:

Tak jí řekněte, že tady snad anglickou podobu jména nepotřebuje a pokud by byla v zahraničí, bude naopak tím jménem zajímavá.
Arnolda Schwarzeneggera na začátku jeho filmové kariéry přemlouvali, aby si změnil jméno, že se to nedá ani vyslovit a on nechtěl a měl pravdu. Nebyl tuctovej a každej hned věděl, o koho jde :-).

Super přehled!

Nevíte někdo, jestli se dá někde na netu najít podobný přehled výslovnosti jmen známých osobností? Jde mi hlavně o příjmení. Vždycky tápu, jak některého spisovatele nebo herce, apod., vyslovit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chocolatka vložený před 13 lety

Super přehled!

Nevíte někdo, jestli se dá někde na netu najít podobný přehled výslovnosti jmen známých osobností? Jde mi hlavně o příjmení. Vždycky tápu, jak některého spisovatele nebo herce, apod., vyslovit.

Re:

forvo.com

Jen malý dotaz. Teď mě napadlo ženské jméno Jackie. Není to náhodou odvozeno od mužského jména Jack? Také mě napadlo Johnny…ale to je také mužské jméno a těch jmen v aj je spousta :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 13 lety

Jen malý dotaz. Teď mě napadlo ženské jméno Jackie. Není to náhodou odvozeno od mužského jména Jack? Také mě napadlo Johnny…ale to je také mužské jméno a těch jmen v aj je spousta :-)

Re:

Jackie je od jména Jacqueline.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Jackie je od jména Jacqueline.

Re: Re:

Děkuji, tak to jsem nevěděl.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.