Help for English

Oxford Bookworms LEVEL TESTS

Komentáře k článku: Oxford Bookworms LEVEL TESTS

 

stage 6

Jelikož mám rád testy a dosud jsem přečetl asi čtyřicet románů v ANJ, zkusil jsem si ty testy stage 6. Sice jsem uspěl na 29 a 30, ale u některých možností jsem docela váhal :-).

Mám takový dotaz.

Já už jsem četl knihu třeba na úrovni intermediate a když jsem si tady teď udělal ten test, tak jsem neuspěl ani na úrovni A2, měl jsem 23/30.

Můžete mi prosím poradit, jestli mám číst tedy až příliš jednoduché, nebo mám pokračovat s těma intermediate?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 13 lety

Mám takový dotaz.

Já už jsem četl knihu třeba na úrovni intermediate a když jsem si tady teď udělal ten test, tak jsem neuspěl ani na úrovni A2, měl jsem 23/30.

Můžete mi prosím poradit, jestli mám číst tedy až příliš jednoduché, nebo mám pokračovat s těma intermediate?

Re:

Záleží, jak moc nebo málo jste děj v knize chápal… Kolik slovíček jste třeba neznal a tak podobně.

Taky záleží na nakladateli, jaká to byla úroveň. Jestli A2, B1 nebo B2.

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť,koľko kníh by som mala prečítať z napr. z úrovne B1 aby som mohla prejsť na ďalšiu úroveň? ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hakunamatata vložený před 13 lety

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť,koľko kníh by som mala prečítať z napr. z úrovne B1 aby som mohla prejsť na ďalšiu úroveň? ďakujem

Re:

To opravdu není o počtu přečtených knih…

Tak podľa čoho sa mám zhruba orientovať?..keď viem o čom kniha je/rozumiem obsahu/,alebo keď budem rozumieť príklad: každému druhému slovu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hakunamatata vložený před 13 lety

Tak podľa čoho sa mám zhruba orientovať?..keď viem o čom kniha je/rozumiem obsahu/,alebo keď budem rozumieť príklad: každému druhému slovu?

Re:

To je individuální. Pokud máte pocit, že rozumíte příběhu, tak asi není co řešit. Ale to podle mě pozná člověk sám.

Pokud budete rozumět každému ruhému slovu, tak si myslím, že nebudete moc vědět, o čem čtete.

Obecně byste ale měl rozumět minimálně tak 80% textu.

Tak jsem si schválně vyzkoušel ty testy. A vyšli mi opravdu zajímavé výsledky 3 (25/30) 4 (25/30) a 5 (26/30). Tak to mám opravdu široký výběr vhodných úrovní :-D .

počtení

Taky jsem si ty testy vyzkoušela, všechnyn :-), už jen pro ty hezké povídky, na kterých je test napasován.

Re:

Zkusil jsem ještě, jen tak pro srandu králíkům, stage 6 (27/30). Možná by ty testy měli krapet předělat :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 13 lety

Re:

Zkusil jsem ještě, jen tak pro srandu králíkům, stage 6 (27/30). Možná by ty testy měli krapet předělat :-).

Re: Re:

Jak jsem koupil, tak prodávám…

Good one – 6 – 29/30

xixi – no nerobila som po 2 testy ale očividne je to potrebné a možno nie len dva testy z jednej úrovne ale aj úroveň pod a nad. Typla som 3jku – 27b v 6 – 26 b :-))) a na oboje mi napísalo, že je to vhodné… kde jeden je priemer a druhý je top…

he – a aj to pozerám, že to boli trápne chyby… no čo, je 1:15 v noci :-D

:-) úžasný děkuju..miluju knihy a teď to ještě mohu spojit s angličtinou­..díky moc

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.