Help for English

Nepravidelná slovesa #1

Komentáře k článku: Nepravidelná slovesa (1)

 

catch

Možná by nebylo od věci přidat i catch, když je to takové nepravidelné z nepravidelných :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

catch

Možná by nebylo od věci přidat i catch, když je to takové nepravidelné z nepravidelných :-)

Re: catch

To je v tom delším přehledu. CATCH bych rozhodně to TOP 25 nedával.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: catch

To je v tom delším přehledu. CATCH bych rozhodně to TOP 25 nedával.

Re: Re: catch

A můžu se zeptat, kde je najdu? nějak se mi to nedaří… dík :-)

zdravím, skvělý článek, akorát moc neumím poznat rozdíl mezi minulým tvarem a příčestím minulým, ale zatím to neřeším, udělám to, jak říkáte, zatím jen minulý čas díky

Dotaz

Chtěl bych se jenom zeptat jestli tato věta je gramaticky správně a popřípadě jak by měla být správně.
Last time when I drove a car was one month ago.

otazka

Zdravim pisem svoj prvy koment vobec na H.F.E. chcem sa opytať či je to spravne napisane „I knew that she is married.“ malo by to byť Že ja som vedel že je vydata…čo vy nato? a inač klobuk dole pred strankou dostal som sa k nej cez moju učiteľku a fakt webstranka na nezaplatenie… 8-)

Re: otazka

Ano, I KNEW SHE IS a nebo I KNEW SHE WAS… záleží na tom, co přesně chcete říct. Věděl jsem že je (v tu dobu) a nebo věděl jsem, že je (teď pořád).

my se z tedle stranky musime ucit ve skole

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.