Help for English

Animal Verbs - Zvířata jako slovesa?

Komentáře k článku: Animal Verbs - zvířata jako slovesa?

 

Super článek

Ačkoli jsem minimálně o 2 levely níže od stanované úrovně, článek se mi líbí a myslím, že některá zvířecí slovesa se budu snažit používat :-D Opět skvělýš a užitečný článek.

tohle je supr…

takovýhle věci se prakticky nikde neučí. myslím si, že kdyby se podobný zajímavosti učily běžně na školách, tak prakticky nemůže existovat nikdo, koho by angličtina nebavila. když si vzpomenu na angličtinu na střední, tak tam většina lidí spala, protože školní, běžně vyučovaná angličtina je prostě nuda a pokud se o angličtinu někdo vyloženě nezajímá, tak ho to akorát odradí.

Výborné!

Super článek, to nemá chybu.

Tak to je bomba! :o Díky pane Marku. To Roman298 absolutně souhlasím.Jdu „studovat“. :-)

Nádherný článek a ne jenom tento článek, ale celý web. Děkuji pane profesore. Vlasně vaší angličtinou „držíte při životě“ jednu strašně nešťastnou "ženskou, které nedávno umřela milovaná maminka. Vaše stránky mě moc pomáhají, děkuji.

Moc dobrý článek.
Teď zrovna jsem ještě v knize THE SHINING četl TO BADGER someone. – try to make someone to do sth.

mouse away

zdar, nevíte někdo význam „something mouse away“?

Re: mouse away

já myslím, že žádné. Jediné sloveso od „mouse“ jsem našel „mouse over“, což je z počítačové terminologie.

Jinak je tu pak „proveb“ (MA není fr. sloveso):
Burn not your house to fright the mouse away.
Prov. Do not do something drastic when it is not necessary.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 12 lety

Moc dobrý článek.
Teď zrovna jsem ještě v knize THE SHINING četl TO BADGER someone. – try to make someone to do sth.

BADGER jsem doplnil, děkujeme.

I když se nejedná o sloveso, u slova hog mě napadlo photo hog :D

Z jednoho dílu How I Met Your Mother

What are the rules to that game, anyway? There are no rules. We just whale on each other.

Navzájem jsme se zmlátili

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.