Help for English

Legend of the Apache Gold PREVIEW

Komentáře k článku: Legend of the Apache Gold PREVIEW

 

Re: Re: Re: Re: nejede

Slovník by měl fungovat, pokud to vše je ve složce Vitware s programem Langauge Lab. Tedy kromě spouštěcího souboru indiánů a apačů tam musí být ještě spouštěcí soubor LL a složka Language Lab a složka Dictinary. Prostě vše musí být hezky ve stejné složce.

Re: Re: Re: nejede

jjo, děkuju, jede to, už to mám dohrané, moc pěkné, už sse těěšíííím na celou hru, ale teda přimět daisy, aby se pohnula, mi dalo zabrat…:)

Temnota

Nějak se mi u Apachů stalo že jsem spadl do temntoty :-D to jsem umřel a musím od znova, nebo to je součást hry?)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 15 lety

Temnota

Nějak se mi u Apachů stalo že jsem spadl do temntoty :-D to jsem umřel a musím od znova, nebo to je součást hry?)

Re: Temnota

Zkuste otevřít oči. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Temnota

Zkuste otevřít oči. :-)

Re: Re: Temnota

Aha, já jen nevěděl jestli má cenu něco zkoušet, jestli jsem neumřel:D Jinak už jsem to dohrál, zajímavý nápad. Těším se na plnou verzi! Jenom Vás obdivuji, že to všechno stíháte-učíte na škole, věnujete se těmto stránkám(píšete články, testy, stíháte odpovídat do fóra, programujete hry:-D, )sledujete seriály a k tomu ještě rodina! A určitě ještě spousta dalších povinností. Díky za to!:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 15 lety

Re: Re: Temnota

Aha, já jen nevěděl jestli má cenu něco zkoušet, jestli jsem neumřel:D Jinak už jsem to dohrál, zajímavý nápad. Těším se na plnou verzi! Jenom Vás obdivuji, že to všechno stíháte-učíte na škole, věnujete se těmto stránkám(píšete články, testy, stíháte odpovídat do fóra, programujete hry:-D, )sledujete seriály a k tomu ještě rodina! A určitě ještě spousta dalších povinností. Díky za to!:-)

Re: Re: Re: Temnota

No, moc právě nestíhám. Tuhle hru už slibuju asi dva roky. :-) Teď už to ale dotáhnout prostě musím.

je to super, už se těším na plnou verzi :-) jen mi dalo trošku zabrat přesvědčit toho indiána a pak jsem už ze zoufalství napsala PUT ON THE BLANKET a ono to šlo:)

Tak toto som uz dlho nehral …

Vyborna vec po 100 rokoch si zahrat textovku, skvely napad.

Krásná hra a konečně jsem ji dohrál díky nápovědám tady. :-D Měl bych dotaz.Nešlo by někdy v budoucnu,aby ta hra i mluvila?Myslím tím,že co napíšu „já“ nebo co mi napíše „hra“ tak ,že by to i řekla.Poslech by byl také báječný :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 15 lety

Krásná hra a konečně jsem ji dohrál díky nápovědám tady. :-D Měl bych dotaz.Nešlo by někdy v budoucnu,aby ta hra i mluvila?Myslím tím,že co napíšu „já“ nebo co mi napíše „hra“ tak ,že by to i řekla.Poslech by byl také báječný :-D

Re:

Toto je pouze ukázka ze hry, první tři lokace. Celkem má něco přes čtyřicet lokací a její první verze by měla vyjít ještě o letošních prázdninách.

Konkrétně u této hry plánujeme i zvukovou verzi. Rodilý mluvčí už nahrál několik desítek hlášek a popisků. Zvuková verze vyjde později.

Dokonce tam bude možnost vypnout text, takže vy budete poslouchat, co hrdina říká, a na to psát na klávesnici příkazy a opět poslouchat, jak hra reaguje.

To ale později.

Re: kánoj

Jenže ten váš „klacek“ je pravděpodobně ona apačská hůlka, kterou nikam nedopádlujete . Potřebujete něco delšího.

Re: pádla..

Máme tu rubriku v diskusním fóru, kde se můžete zeptat.

Re: f

viz diskusní fórum

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.