Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #9)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 9)

 

Cider

Nemyslim, ze by cider byl druh piva. Ja jsem zaskrtl vino, protoze procesem vyroby to ma bliz k vinu, ale neni to ani jedno, ani druhe.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 12 lety

Cider

Nemyslim, ze by cider byl druh piva. Ja jsem zaskrtl vino, protoze procesem vyroby to ma bliz k vinu, ale neni to ani jedno, ani druhe.

Re: Cider

Uznávám, že cider je prostě cider, ale vzhledem k tomu, že se v UK běžně čepuje na baru stajně jako pivo, je vnímán myslím spíše trochu více jako pivo. Ale máte pravdu… pozměním otázku :-)

Super, len napisy na niektorych fotkach su slabo citatelne aj ked pouzijem priblizenie v browseri – napr. 3) ceny napojov. Ale tipol som to :)

Re:

Ceny nápojů jsou dle mého ok, jen nejde moc vidět název těch tří sloupečků. Nicméně je z toho doufám patrné, že jde o malé / střední / velké.
Kdybych fotku ještě více ořezal, byly by tam už jen ty ceny a neměla by ‚atmosféru‘ :-)
Děkuji za ochopení.

Dovolím si protestovat u osmičky :-) Logicky samozřejmě áčko, ale předpokládám, že vás asi nenechají si sednout v restauraci a – aniž byste si cokoliv objednal – tak vás nechají surfovat… zaškrtla jsem déčko, protože jsem myslela, že vás něco bude stát minimálně to kafe (with your perfectly hand crafted coffee). :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 12 lety

Dovolím si protestovat u osmičky :-) Logicky samozřejmě áčko, ale předpokládám, že vás asi nenechají si sednout v restauraci a – aniž byste si cokoliv objednal – tak vás nechají surfovat… zaškrtla jsem déčko, protože jsem myslela, že vás něco bude stát minimálně to kafe (with your perfectly hand crafted coffee). :-D

Re:

Právě že logicky áčko :-)
Já se snažím v těchto testech čtenáře něco naučit, zde právě WWW.
Nicméně aby to tedy nikoho nemátlo, pozměnil jsem odpověď…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví slaweet
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re:

Právě že logicky áčko :-)
Já se snažím v těchto testech čtenáře něco naučit, zde právě WWW.
Nicméně aby to tedy nikoho nemátlo, pozměnil jsem odpověď…

Re: Re:

Akorát někteří čtenáři tu snahu neocení. ;-)
Dal jsem B, protože IMHO áčko ta cedule znamená ale neříká. A zatím jsem nepochopil, ve kterých otázkách se mám zaměřit na detaily a ve kterých ne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slaweet vložený před 12 lety

Re: Re:

Akorát někteří čtenáři tu snahu neocení. ;-)
Dal jsem B, protože IMHO áčko ta cedule znamená ale neříká. A zatím jsem nepochopil, ve kterých otázkách se mám zaměřit na detaily a ve kterých ne.

Re: Re: Re:

Nerozumím. Cedule „říká“ i „znamená“, že se můžete připojit na wi-fi. Že můžete pít kafe rozhodně není důvod, proč by podobná cedule byla na stole… Nicméně jsem to opět poupravil. Teda podobných testů tu máme opravdu hodně, ale dneska jsou ti čtenáři nějací nespokojení… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re:

Právě že logicky áčko :-)
Já se snažím v těchto testech čtenáře něco naučit, zde právě WWW.
Nicméně aby to tedy nikoho nemátlo, pozměnil jsem odpověď…

Re: Re:

Romane, to já jen tak hnidopišila, test je super. Ale opravdu mě to zmátlo, tak jsem si dovolila poznámečku :D Budu muset být holt víc angličtější, kdyby se nedej bože náhodou někdy ještě přihodila podobná situace. :-D

já budu taky za hnidopicha, protože ty sloupečky s cenama se dají přečíst jen intuitivně :-D 8-) :-D

Water, water everywhere…

Dle mého názoru je titulek na obrázku 9) inspirován slavnou básní anglického autora S. T. Coleridge. Báseň se jmenuje The Rime of the Ancient Mariner. Cituji úryvek:

„Water, water, every where,
And all the boards did shrink;
Water, water, every where,
Nor any drop to drink.“ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 12 lety

já budu taky za hnidopicha, protože ty sloupečky s cenama se dají přečíst jen intuitivně :-D 8-) :-D

Re:

Jo, už jsem psal nahoře. Kdybych udělal větší výřez, z té fotky by nic nezbylo, ale každý myslím chýpe, že je to malá/střední/velká velikost :-)

Re: Re: Cider

Že jsem s tím testem nepočkala…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re: Re: Re:

Nerozumím. Cedule „říká“ i „znamená“, že se můžete připojit na wi-fi. Že můžete pít kafe rozhodně není důvod, proč by podobná cedule byla na stole… Nicméně jsem to opět poupravil. Teda podobných testů tu máme opravdu hodně, ale dneska jsou ti čtenáři nějací nespokojení… :-)

Re: Re: Re: Re:

Já jsem měla podobný problém – myslela jsem „skoro zadarmo“, protože se předpokládá to kafe…ale myslím, že je docela těžké ty otázky vymýšlet a aby Roman ještě předvídal, jak to kdo pochopí…radši takovéhle špeky než nic;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slaweet vložený před 12 lety

Re: Re:

Akorát někteří čtenáři tu snahu neocení. ;-)
Dal jsem B, protože IMHO áčko ta cedule znamená ale neříká. A zatím jsem nepochopil, ve kterých otázkách se mám zaměřit na detaily a ve kterých ne.

Re: Re: Re:

Geo, děkuji :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.