Help for English

Weather

Komentáře k článku: Weather

 

to je asi spatne :)
breeze – vánek
light rain

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blahetal vložený před 15 lety

to je asi spatne :)
breeze – vánek
light rain

Re:

Jasně, má to být LIGHT WIND. :-) Díky z aupozornění.

Re: ahoj

Súhlasím aj ja, lepšiu stánku s komplet vysvetlením som nenašla. Často ju využívam a doporučujem ju každému kto sa chce učiť angličtinu.

Mě se neobjevuje český výraz u zkoušení slovíček. To patří též k nové verzi? Moc mě to mrzí, ale se starou jsem byla daleko více spokojena. Vše šlo jako po másle, český výraz a výslovnost při zkoušení se také ukazovala u každého slůvka. Tohle už fakt nedám. Pokusila jsem se, ale u jiných témat jsem byla ještě více ztracena.

Nene, je to nějaký chvilkový výpadek, opravíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elmera vložený před 11 lety

Mě se neobjevuje český výraz u zkoušení slovíček. To patří též k nové verzi? Moc mě to mrzí, ale se starou jsem byla daleko více spokojena. Vše šlo jako po másle, český výraz a výslovnost při zkoušení se také ukazovala u každého slůvka. Tohle už fakt nedám. Pokusila jsem se, ale u jiných témat jsem byla ještě více ztracena.

Jednalo se chybku, kdy se nezobrazoval překlad, opraveno, můžete vyzkoušet.

Super, děkuji. Tak mě napadá, že jsem měla chvíli vyčkat. Já jsem ale plašák!! Omlouvám se.

Nene, je dobře, že píšete. Nemuseli bychom si toho sami všimnout. Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.