Help for English

Quiz: The Hobbit Trivia

Komentáře k článku: Quiz: The Hobbit Trivia

 

Další krásný kvízek… :-)
90% – jupí! Rok vydání (samozřejmě) špatně :-)

Jojo, to abyste se taky něco naučili… ;-)

Hí len 50%? Ako to? Som čítala už strašne strašne dávno :D

Mně to ze začátku připadalo jednoduché, ale nakonec jsem “uhrála” jenom 60% :-|

Nebojte, bude jich víc, tak si budete moci vylepšit “reputaci”. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Nebojte, bude jich víc, tak si budete moci vylepšit “reputaci”. :-D

len či vylepšiť! :D

Nikdy som o tom nepočula. O čom to je ? Oplatí sa toho chytiť a prečitať to ? Sci-fi, romantika, detektívka, rozprávka pre dospelých, …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 11 lety

Nikdy som o tom nepočula. O čom to je ? Oplatí sa toho chytiť a prečitať to ? Sci-fi, romantika, detektívka, rozprávka pre dospelých, …

Znáte Pána prstenů? Je to fantasy. Hobit je příběh, který se udál před Pánem prstenů. Lidem se to moc líbilo, tak chtěli další dobrodružství s hobity a vznikl z toho Pán prstenů, jedna z nejprodávanějších knih vůbec. Miliony fanoušků po celém světě. Natočily se i 3 filmy Pán prstenů (je to trilogie), včera byla česká premiéra filmu Hobit (první část).

Ale abych ještě odpověděla na váš dotaz: pokud máte ráda fantasy čtení, Pán prstenů za to rozhodně stojí – jakmile se prokoušete úvodním povídáním o hobitech, tak potom to jede. Hobit mi přijde víc pro děti, ale ne úplně malé. Je to dobrodružné, dobře se to čte. I v angličtině. jestli na fantasy moc nejste… tak nevím. Když jsem byla v pubertálním věku, tak mi fantasy nic neříkalo. Pána prstenů jsem četla až někdy ve 25 letech a úplně jsem tomu propadla.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 11 lety

Nikdy som o tom nepočula. O čom to je ? Oplatí sa toho chytiť a prečitať to ? Sci-fi, romantika, detektívka, rozprávka pre dospelých, …

Hobit sa na rozdiel od pána prstenov, ktorý je tiež krásny, číta naprosto sám.
Oplatí!!! Rozhodne. Priam klasika!

Skvělé, 100 % :-) Vypadá to, že vše podstatné si pamatuju.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.