Help for English

Miscellaneous Advanced Test #4

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 4

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Narim vložený před 11 lety

Pár poznámek k testu:

Nevím jak to je s tím Great Salt Lake. Na Wikipedii to uvádějí s členem určitým a na dalších oficiálních stránkách také (www.utah.com – nic oficiálnějšího už být nemůže). Prosím o vysvětlení, děkuji.

Poslední otázka – You need to stay in the city for a few days to ________ all the wonderful sights.

V možnostech máte look up – vyhledat/navštívit, což jsem zvolil jako možnosti (Musíš zůstat ve městě na pár dní, abys mohl vyhledat/navštívit všechny zajímavosti.). Ovšem při opravě se mi look up změnilo na* look into* (LOOK INTO sth – prošetřit něco).

Máte pravdu, že GREAT SALT LAKE je většinou se členem, asi kvůli tomu, že to není jakoby název, ale spíše to má formu přídavných jmen s podstatným LAKE. otázku jsem upravil.

co se týče těch památek, správně je tam TAKE IN. Ani LOOK UP ani LOOK INTO se tam nehodí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.