Help for English

Idioms & Collocations: Communicating

Komentáře k článku: Idioms & Collocations: Communicating

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

Re: Re: dobré

Já jsem to teda viděl poprvé :-) Znám třeba I DON'T BREATHE A WORD, MY LIPS ARE SEALED, IT'S SAFE WITH ME …

Re: Re: Re: dobré

No Tyhle výrazy jsou mi sympatičtější :--)

No, testík to byl už o trochu těžší a výsledek nic moc. Ale aspoň jsem se naučil mnoho nových výrazů. Díky za test. :-)

Romane, ty mě ničíš! :shock: Nechceš nastoupit už do třeťáku rovnou? Mě bude blbý být s tebou v jedné třídě :-D A jestli tam je víc takových jako jsi ty, tak se s titulem Bc. můžu asi rovnou rozloučit :? Doučko platí, že jo? :-D

Spousta lidí na vysokých školách být vůbec nemá. Prostě na to nemaj. Maturity jsou k smíchu, nikdo nic nechce dělat a když je jiný chytřejší nebo aspoň maká, je to až divný.

Nechápu ten příklad 5.

What do you think is the best means of ________ information? Definitely the Internet!

Zvolil jsem disseminating – disseminate information – šířit/rozšiřovat informace, avšak správně má být prý dissent – nesouhlasit.

Proč by moje odpověď nešla? Přijde mi i logičtejší. V překladu by to bylo: “Co považuješ za nejlepší způsob šíření informací? Jednoznačně internet!”

Ne, správně je v testu nastaveno DISSEMINATING jako správné. Nepřehlédl jste, u čeho je ta ikonka? Nebo nepřeklikl jste se při vyplňování? Na naší straně to máme zadané dobře.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.