Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

vrátila jsem se do náčelnického tepee a nic, pustila jsem si hru od začátku a našla jsem to, to znamená že jsem to již sebrala a někde upustila a netuším kde.. ach jo.. no jinak 63% :-)

a našla.. moc děkuju

tak taky dohráno :-) díky za hru..

gratuluju. :-)

Mám prosbu, palírna by měla být v dole, ale já se dál než na úvod nedostanu, ačkoliv mám svítící lebku. Možná by šla použít ta mapa na kůži, ale nevím jak. Případně si nějak nasvítit cestu, ale zatím mi to nevzalo žádný příkaz.

nedostanete se dál proto, že je tam tma a nebo proto, že zabloudíte?

Jinak mapa k palírně by měla být zakopaná v hrobě za městem. Ale dostat se tam dá i bez ní.

Pokud je tam tma, lebka pravděpodobně ještě nesvítí dostatečně. Svítí jí obě oči?

tak jsem tam, chtělo to zadat ty směry dle návodu. Jinak to nebere.

tyhle bloudící lokace (les a důl) jsou založeny na tom že je tam několik podobně nebo stejně vypadajících ‘místností’, ze kterých vedou nelogické východy, např. z místnosti A dáte jít na východ a dojdete zase do A. Jdete na jih, dojdete do B. Když ale z B půjdete na sever, dojdete do C apod. Člověk pak zabloudí.

Jeden způsob je položit v každé ‘místnosti’ nějaký předmět a pak si kreslit, odkud se kam dojde. Předměty vám pomohou identifikovat, kde přesně jste. :-)

Ale samozřejmě s mapou je to lepší. :-)

Mohli by jste mi poradit jak přesně mám napsat, aby dal nažrat tomu koni? já už vážně nevím :D děkuju moc

jednoduše třeba FEED THE HORSE a nebo např. GIVE THE OATS TO THE HORSE apod. Možností je hodně.

A ještě se vás zeptám jak vezmu to kolo na ten rozbitý vůz? :) Děkuji

např. FIX THE WAGON, REPAIR THE WAGON apod.

Dobrý den, prosím o malinkou radu, sekla jsem se hned na prvním obrázku a nemůžu se dostat dál… tašku už jsem sebrala, koni dala oves a už vypadá spokojeně, jen se nemůžu nějak rozejít, na voze mi žádnou chybu nehlásí nebo nevidí nic speciálního… asi mi chybí logika a nápady mi došly… :( moc děkuji za radu a také za hru, sice jsem ji ještě nehrála, ale podle ten little indians to bude určitě skvělá hra! Děkuji.

Už jsem na to přišla…

kde nájdem koleso na voz alebo nieco okruhle? vsetko som prehladala a nemam nic co pouzit ako koleso. dakujem za radu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Joan Jett vložený před 11 lety

kde nájdem koleso na voz alebo nieco okruhle? vsetko som prehladala a nemam nic co pouzit ako koleso. dakujem za radu

víko od sudu

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.