Help for English

The Legend of the Apache Gold

napište třeba, aby opravil vůz. Určitě to ale reaguje na několik jiných formulací…

Dobrý den, sekla jsem se u větve. Uřezala jsem ji, ale teď ji nemůžu najít. Někde se vypařila :-D

uplavala po řece, najdete ji u vodopádu zpátky v apačské vesnici.

Ahoj Marku, nějak jsem se zasekl, do dolu se dostanu až budu mít cingrlátka z totemu, to nemám protože nemůžu najít mraveniště které je asi u kaňonu pokud se tam jde přes poušť tak nemám boty a pořád tak dokola. Mám 47%. Prosím Pomoooc

1. vypěstovat kapradinku a vzít ji
    1. přepádlovat v kanoi přes řeku
    2. tam směnit kapradinku za mokasiny
    3. v poušti si mokasiny obout a přejít k mraveništi

pak už to určitě bude snadné.

Ahoj dík za pomoc už mám 70%. Už jsem hrál idiány i deltu obě jsou super jen tady jsem se trošku zasekl. Měj se krásně a dík

Ahoj Marku zase otravuji nejde mi vyvolat duch u kouře. Mám kouř,knihu,stick a tancuji a nebere mi wave the stick ať to zkouším jakkoliv tak nic nefunguje. Dával jsem vše v pořadí i podle fóra co je popsané výše. Díky

musíte to udělat v noci, oheň musí kouřit, potom jsou to tři věci po sobě. Při zadání každé z nich SPRÁVNĚ počítač reaguje jinak, než když to uděláte špatně.

Hojky dělal jsem to špatně, už jsem u šutru a nevím co s tím. Já na to příjdu ale zatím nevím jak.

Už mám poklad super hra, už se těším na další. pěkný den

Jak mám přeplout řeku na kánoi? Vyhodilo mě to pod vodopádem a já nemůže dostat zpět kánoii.

Musíte mít větěv a tou přepádlovat na druhou stranu.

kanoe by se měla magicky vrátit…

Děkuju za radu a za fórum. Dotazy ostatních mi pomohly ve hře. Právě jsem dosáhla vítězného kódu.

já prostě zaboha nemůžu najít pipe..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zuzskaS vložený před 7 lety

já prostě zaboha nemůžu najít pipe..

Někde se válí v náčelnickém tepee, myslím.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.