Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

napište třeba, aby opravil vůz. Určitě to ale reaguje na několik jiných formulací…

Dobrý den, sekla jsem se u větve. Uřezala jsem ji, ale teď ji nemůžu najít. Někde se vypařila :-D

uplavala po řece, najdete ji u vodopádu zpátky v apačské vesnici.

Ahoj Marku, nějak jsem se zasekl, do dolu se dostanu až budu mít cingrlátka z totemu, to nemám protože nemůžu najít mraveniště které je asi u kaňonu pokud se tam jde přes poušť tak nemám boty a pořád tak dokola. Mám 47%. Prosím Pomoooc

  1. vypěstovat kapradinku a vzít ji
    1. přepádlovat v kanoi přes řeku
    2. tam směnit kapradinku za mokasiny
    3. v poušti si mokasiny obout a přejít k mraveništi

    pak už to určitě bude snadné.

Ahoj dík za pomoc už mám 70%. Už jsem hrál idiány i deltu obě jsou super jen tady jsem se trošku zasekl. Měj se krásně a dík

Ahoj Marku zase otravuji nejde mi vyvolat duch u kouře. Mám kouř,knihu,stick a tancuji a nebere mi wave the stick ať to zkouším jakkoliv tak nic nefunguje. Dával jsem vše v pořadí i podle fóra co je popsané výše. Díky

musíte to udělat v noci, oheň musí kouřit, potom jsou to tři věci po sobě. Při zadání každé z nich SPRÁVNĚ počítač reaguje jinak, než když to uděláte špatně.

Hojky dělal jsem to špatně, už jsem u šutru a nevím co s tím. Já na to příjdu ale zatím nevím jak.

Už mám poklad super hra, už se těším na další. pěkný den

Jak mám přeplout řeku na kánoi? Vyhodilo mě to pod vodopádem a já nemůže dostat zpět kánoii.

Musíte mít větěv a tou přepádlovat na druhou stranu.

kanoe by se měla magicky vrátit…

Děkuju za radu a za fórum. Dotazy ostatních mi pomohly ve hře. Právě jsem dosáhla vítězného kódu.

já prostě zaboha nemůžu najít pipe..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zuzskaS vložený před 12 lety

já prostě zaboha nemůžu najít pipe..

Někde se válí v náčelnickém tepee, myslím.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.