Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

víko od sudu

aha…tak ja som este asi moc na zaciatku lebo sud tam nie je. mam 13%

a uz som na to prisla dakujem. ten little indians com presla cele, a aj toto je uzasna hra. a skvele stranky. dakujem za moznost ucit sa anglicky prijemnym sposobom:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 12 lety

nedostanete se dál proto, že je tam tma a nebo proto, že zabloudíte?

Jinak mapa k palírně by měla být zakopaná v hrobě za městem. Ale dostat se tam dá i bez ní.

Pokud je tam tma, lebka pravděpodobně ještě nesvítí dostatečně. Svítí jí obě oči?

Mám podobný prlblém (36 %): jsem v tunelu, lebka svítí modrým světlem, něco málo vidím, ale jak tedy zapnout tu lebku, aby svítila víc? Hladím lebku, třesu s ní, dotýkám se jí, mačkám, klepu, nic. Možná došly baterky :idea: . Možná je u konce moje pre-intermediate angličitna (ale Ten Little Indians mám!)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aleš Peřina vložený před 11 lety

Mám podobný prlblém (36 %): jsem v tunelu, lebka svítí modrým světlem, něco málo vidím, ale jak tedy zapnout tu lebku, aby svítila víc? Hladím lebku, třesu s ní, dotýkám se jí, mačkám, klepu, nic. Možná došly baterky :idea: . Možná je u konce moje pre-intermediate angličitna (ale Ten Little Indians mám!)

Jsou v lebce oba modré drahokamy? Když ji najdete, je tam jen jeden. Je potřeba najít i druhý. Potom bude svítit hodně a v tunelech uvidíte.

Chtěla jsem se zeptat, jestli chystáte nějakou novou textovou hru? Už se mi stýská.

Teď bohužel ne… měli jsme v plánu přivést naše textovky online, ale potom bohužel byly vždy jiné projekty, které měly přednost. Dělat je starým způsobem, to je taky možnost, do které se mi zatím moc nechce. Snad se k našemu plánu vrátíme. Jednu ‘pilotní’ už jsme měli obsahově připravenou, nakreslenou…

keď zaspávam mám veľký oheň, keď sa v noci zobudím oheň je už malý a tak tam chcem priložiť ,firewood, ale nejde to – hovorí že nie teraz; chcem tam hodiť dirt ale vraví že sa to nedá pomôžte

Mohl byste mi prosím poradit, kde mám ve vesnici najít otěže?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LenkaRuzickova vložený před 6 lety

Mohl byste mi prosím poradit, kde mám ve vesnici najít otěže?

Otěže nejsou ve vesnici. Ve vesnici musíte najít kolo vozu. Kdžy budete mít zapřaženo, otěže se hledat nemusí.

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, proč mi neodletí orel s kukuřicí z pole. Mravenci mi nenalezou do bot. Nemohu bohužel dohrát hru. Mohl byste mi prosím poradit.

V orlím hnízdě kukuřice není. Mravenci nejdou vzít a nelezou na mě. Když si stáhnu hru opakovaně a začnu od začátku, tak se změna neděje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 6 lety

Otěže nejsou ve vesnici. Ve vesnici musíte najít kolo vozu. Kdžy budete mít zapřaženo, otěže se hledat nemusí.

Dobrý den, Děkuji vám za radu. Otěže jsem našla.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.