Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Nuž, vyzerá to naozaj veľmi zaujímavo (thu)

Zaujímalo by ma či English Me! bude mať aj slovenskú verziu, asi by to nemal byť problém keď Word Manager je aj v slovenčine. Radšej sa učím gramatiku+slovnú zásobu keď je to v slovenčine. Predpokladám , že to bude len on-line verzia ? A budete pokračovať vo vývoji Word Manageru aj Smart Tests ? Keďže English Me! vychádza z tých dvoch programov. Mne by k spokojnosti stačilo keby tie zvukové súbory vo WM fungovali. Ale English Me sa mi páči.

Se slovenskou verzí Word Manager to bylo jednodušší, protože tam stačilo kromě popisků programu přeložit ‘jen’ cca 15 tisíc slovíček. Překlad English Me by obnášel přeložit cca 5000 celých vět a k tomu k 5000 testovým otázkám přeložit vysvětlení správných i špatných odpovědí, což by bylo zhruba dalších 20 tisíc vět. Obávám se, že by se nám taková investice zatím nevyplatila.

Proč někomu začaly zlobit zvuky ve Word Manager zjistíme a vyřešíme.

Takže offline verzia English me nebude ?

Věříme, že offline verze nebude potřeba. To, že je English Me online, je výhoda, protože funguje na všem, nemusí se řešit synchronizace výsledků, tedy máte vše k dispozici a je jedno odkud se přihlásíte.

Navíc máme kontrolu nad tím, kdo naši aplikaci používá, nemusíme opakovaně psát na uložto a další stahovací servery, že jsou porušována naše práva apod.

Zajímavé, ozkoušel jsem a jsem spokojen. Pár poznámek:

  1. I když mám vypnutý zvuk v nastavení, přesto se mi při každé správné odpovědi ve slovíčkovém testování přehraje výslovnost.
  2. Dobré je nastavování úrovně a že to bere i testy úroveň nad i pod (takže upper kategorie bere i advanced a inter – tudíž ignoruje starter, elementary a pre)
  3. zkoušení z vlastních slovíček je opravdová vymoženost. Dost mi to tu chybělo – sice jsem si prošel celou sekci Slovní zásoba a udělal si seznam více než 2000 slovíček, které neznám či si nejsem u nich jistý. Na procvičování jsem si ale musel udělat vlastní “aplikaci” v Excelu a tady to mám krásně se statistikou.
  4. další ohromná pochvala – možnost zobrazení nápovědy u nevybraných otázek v testech. Člověk tak má mnohem větší možnost se přiučit. Nejenom že je ty 3 odpovědi jsou špatné, ale i proč jsou špatné.
  5. testování gramatiky podle kategorií je také výborné plus. Můžu se soustředit na to, co mi nejde a ignorovat to, v čem jsem si stoprocentně jistý.

Každopádně většina testů na které jsem při krátkém, ale intenzivním testování narazil je převzatá z HFE, takže placená varianta se oproti neplacené liší akorát v kategorizačním a vzhledovém zpracování (pakliže nemáte v úmyslu tvořit články a testy čistě pro English Me a nechat HFE v takovém stavu, jako je nyní).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Narim vložený před 11 lety

Zajímavé, ozkoušel jsem a jsem spokojen. Pár poznámek:

  1. I když mám vypnutý zvuk v nastavení, přesto se mi při každé správné odpovědi ve slovíčkovém testování přehraje výslovnost.
  2. Dobré je nastavování úrovně a že to bere i testy úroveň nad i pod (takže upper kategorie bere i advanced a inter – tudíž ignoruje starter, elementary a pre)
  3. zkoušení z vlastních slovíček je opravdová vymoženost. Dost mi to tu chybělo – sice jsem si prošel celou sekci Slovní zásoba a udělal si seznam více než 2000 slovíček, které neznám či si nejsem u nich jistý. Na procvičování jsem si ale musel udělat vlastní “aplikaci” v Excelu a tady to mám krásně se statistikou.
  4. další ohromná pochvala – možnost zobrazení nápovědy u nevybraných otázek v testech. Člověk tak má mnohem větší možnost se přiučit. Nejenom že je ty 3 odpovědi jsou špatné, ale i proč jsou špatné.
  5. testování gramatiky podle kategorií je také výborné plus. Můžu se soustředit na to, co mi nejde a ignorovat to, v čem jsem si stoprocentně jistý.

Každopádně většina testů na které jsem při krátkém, ale intenzivním testování narazil je převzatá z HFE, takže placená varianta se oproti neplacené liší akorát v kategorizačním a vzhledovém zpracování (pakliže nemáte v úmyslu tvořit články a testy čistě pro English Me a nechat HFE v takovém stavu, jako je nyní).

Bod č. 1 prověříme a opravíme. Problémy podobného typu prosím hlaste přímo z programu pomocí formuláře ‘nahlásit problém’. Nestane se potom, že nám něco unikne.

Co se týče Vaší závěrečné poznámky, věříme, že již nyní má English Me oproti Help for English obrovskou přidanou hodnotu – některé body sám zmiňujete, navíc jsou tu např. výukové plány, příkladové věty s překladem u slovíček (zatím ne u všech, ale budou) a hlavně celý modul doplňování vět. Navíc máme rozpracované další zajímavé prvky a funkce.

English Me by nemělo v ničem NAHRAZOVAT Help for English, ale spíše doplňovat a rozvíjet možnosti interaktivní výuky jazyků. Články a testy budeme dále vytvářet pro Help for English zcela zdarma.

Zdravím autory programu. Musím pogratulovat k výbornému počinu. Vlastním oba předcházející offline programy, tento systém z nich využívá to dobré a zároveň přidává řadu příjemných vylepšení. Moc se mi líbí, že se jedná o online verzi, která nám přinese řadu výhod a ulehčení, třeba např. chybějící možnost zálohy statistiky u offline verzí programů. Těším se na další vylepšení a rozšíření v budoucnu.

Přeji mnoho spokojených uživatelů, hezký víkend všem přeje

Petr

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petrrataj vložený před 11 lety

Zdravím autory programu. Musím pogratulovat k výbornému počinu. Vlastním oba předcházející offline programy, tento systém z nich využívá to dobré a zároveň přidává řadu příjemných vylepšení. Moc se mi líbí, že se jedná o online verzi, která nám přinese řadu výhod a ulehčení, třeba např. chybějící možnost zálohy statistiky u offline verzí programů. Těším se na další vylepšení a rozšíření v budoucnu.

Přeji mnoho spokojených uživatelů, hezký víkend všem přeje

Petr

Moc děkujeme za komentář i za přání. Jsme rádi, že aplikace zaujala.

dobry den.. chcel som si to vyskusat. Ale nejako sa mi nedari to spustit.. dam tam heslo co mam na HFE a nic. Ale ta cena sa mi paci chcel by som si to kupit na cely rok a hotovo.. Ako nato ? dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petgo vložený před 11 lety

dobry den.. chcel som si to vyskusat. Ale nejako sa mi nedari to spustit.. dam tam heslo co mam na HFE a nic. Ale ta cena sa mi paci chcel by som si to kupit na cely rok a hotovo.. Ako nato ? dakujem

Dobrý den,

můžete prosím specifikovat, jak přesně se aplikace zachová po zadání Vašeho jména a hesla? jaké je znění hlášky? Přihlašujete se přes počítač nebo z mobilního zařízení?

Děkujeme.

cez pocitac.. dam tam heslo a nic sa neudeje..ani upozornenie ze davam zle heslo a podobne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petgo vložený před 11 lety

cez pocitac.. dam tam heslo a nic sa neudeje..ani upozornenie ze davam zle heslo a podobne.

Jaký používáte prohlížeč? Můžete to zkusit z nějakého jiného? (Chrome, Mozilla, Safari, Firefox…)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petgo vložený před 11 lety

cez pocitac.. dam tam heslo a nic sa neudeje..ani upozornenie ze davam zle heslo a podobne.

A přihlašujete se až po kliknutí na tento link?:

Máte účet na HelpForEnglish.cz? můžete se přihlásit tímto účtem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

A přihlašujete se až po kliknutí na tento link?:

Máte účet na HelpForEnglish.cz? můžete se přihlásit tímto účtem.

ako skusal som to i na mobile ale aj na pocitaci. Cez Mozillu. Prihlasim sa na HFE a pokracujem dalej na link…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petgo vložený před 11 lety

ako skusal som to i na mobile ale aj na pocitaci. Cez Mozillu. Prihlasim sa na HFE a pokracujem dalej na link…

no ale asi na 9tyale ten isty pokus sa mi podarilo prihalsit co je cuden nerozumiem preco tomu tak je ale nevadi hlavne ze som tam… takze si to idem o testovat. dakujem 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.