Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klinger69 vložený před 6 lety

Hi. Pouzivam pocitac s OS MS Vista ale hlavne ipad Air a iphone 5s. Rad by som bol keby mi English Me! Fungovalo na vsetkom. Ako prosim platit z U.K. (Debit kartou by to bolo fajn) a kolko by vysiel rocny poplatok v britskych librach please? Dakujem za odpoved a pozdravujem Vas z Kentu. V novom roku 2018 Vam zelam mnohopracovnych iosobnych uspecho a mnoho,mnoho zdravia

Jozef

Dobrý den, English Me by mělo fungovat na čemkoliv, co má v sobě prohlížeč, tedy iPad či iPhone či Windows apod.

Platba kartou je samozřejmostí. Cena je 790 Kč, což je dle současného kurzu cca 25–27 liber.

Dobrý den. Chci se přihlásit do EM jménem a heslem který používám v HFE. Používám Firefox 57.0.3 64bit, který mě upozornil, že “připojení není zabezpečeno” a nedoporučuje mi přihlášení z důvodu prozrazení osobních údajů. Please help me :-). Díky Ondra

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej vložený před 6 lety

Dobrý den. Chci se přihlásit do EM jménem a heslem který používám v HFE. Používám Firefox 57.0.3 64bit, který mě upozornil, že “připojení není zabezpečeno” a nedoporučuje mi přihlášení z důvodu prozrazení osobních údajů. Please help me :-). Díky Ondra

Dobrý den,

děkujeme za zaslání dotazu. Toto varování v prohlížeči je způsobeno tím, že aplikace EnglishMe nepoužívá zabezpečené připojení (to poznáte dle ikonky zámku na adresním řádku). Ano, je teoreticky možné, aby Vám útočník odposlechl přístupové údaje – například pokud se připojíte v kavárně na veřejné wifi.

Nasazení zabezpečeného připojení plánujeme, bohužel je nutné dořešit ještě některé technické problémy, aktuálně nedokážu přesné datum odhadnout.

S pozdravem
Petr Hudík, programátor aplikace EnglishMe

Dobrý den, neuvažujete o aplikaci do mobilu? Už několik let uvažuji o zakoupení English Me, ale popravdě připojovat se stále přes prohlížeč je mi nadmíru nesympatické. Navíc možnost si testovat slovíčka i offline by byla skvělá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od stiborova.ver vložený před 6 lety

Dobrý den, neuvažujete o aplikaci do mobilu? Už několik let uvažuji o zakoupení English Me, ale popravdě připojovat se stále přes prohlížeč je mi nadmíru nesympatické. Navíc možnost si testovat slovíčka i offline by byla skvělá.

Dobrý den,

ne, zatím o této možnosti neuvažujeme. Pevně doufáme, že připojování se k internetu odkudkoliv a na čemkoliv bude brzy samozřejmostí. Možnosti, které totiž máme díky tomu, že jsme online, jsou obrovské.

Dobrý den, mohu si koupit předplatné pro 2 účty a pak ho uplatnit sama jako předplatné na dva roky (místo jen klasické na rok)? Jakým způsobem: Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 3 lety

Dobrý den, mohu si koupit předplatné pro 2 účty a pak ho uplatnit sama jako předplatné na dva roky (místo jen klasické na rok)? Jakým způsobem: Děkuji.

Určitě. Licenci můžete použít pro jakýkoli účet. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 3 lety

Dobrý den, mohu si koupit předplatné pro 2 účty a pak ho uplatnit sama jako předplatné na dva roky (místo jen klasické na rok)? Jakým způsobem: Děkuji.

Dobrý den, po přihlášení ke svému účtu přejděte na stránku předplatné (pomocí rozbalovacího menu vpravo nahoře).

na stránce Předplatné je bílé tlačítko Uplatnit kód. Klikněte na něj a vložte jeden ze svých předplacených kódů. Tím se Vám prodlouží předplatné o rok. Potom udělejte to samé znovu s tím druhým kódem. Předplatné se prodlouží o další rok.

V případě problémů určitě napište.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 3 lety

Dobrý den, po přihlášení ke svému účtu přejděte na stránku předplatné (pomocí rozbalovacího menu vpravo nahoře).

na stránce Předplatné je bílé tlačítko Uplatnit kód. Klikněte na něj a vložte jeden ze svých předplacených kódů. Tím se Vám prodlouží předplatné o rok. Potom udělejte to samé znovu s tím druhým kódem. Předplatné se prodlouží o další rok.

V případě problémů určitě napište.

Díky moc

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.