Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

SCROLL UP znamená, že tu stránku posunete dolů, takževy vlastně vidíte to, co je nahoře. Proto UP.

Naopak SCROLL DOWN znamená, že se podíváte na konec toho dokumentu, tedy stránku posouváte směrem nahoru.

Aha už chápem… :-) Ďakujem za vysvetlenie..

Zdravím, chci se zeptat, gramatika je v English me stejná jako na webu HFE? Nebo je tam něco navíc?

Díky :)

články o gramatice jsou stejné, jsou ale lépe propojené s testovými otázkami a gramatickými drily – lze si vyhledávat gramatické jevy, ke kterým jsou přiřazené články, testy, testové otázky, drily apod.

Tak už jsem pyšný uživatel English Me :-) Díky

Dobrý den, v roce 2015 jsem si kupovala jednu licenci, nyní bych chtěla zakoupit dvě licence, jednu pro mě a druhou pro dceru. Můžete mi poradit jak to mám udělat, děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lenkakulich vložený před 8 lety

Dobrý den, v roce 2015 jsem si kupovala jednu licenci, nyní bych chtěla zakoupit dvě licence, jednu pro mě a druhou pro dceru. Můžete mi poradit jak to mám udělat, děkuji

Proveďte objednávku tzv. předplacených kódů, nastavte si počet předplatných na 2. Počítač Vám ukáže přesnou kalkulaci ceny (sleva za počet + sleva za věrnost z loňska). Po uhrazení objednávky Vám počítač vygeneruje dva předplacené kódy, z nichž si jeden uplatníte na svém uživatelském účtu Vy a druhý si na svém účtu uplatní dcera.

V případě dotazů určitě napište.

Marek Vít

Dobrý den, zkoušela jsem podle toho co jste mi psal, a vyšlo mi cena za 2 licence 960 kč bez nějaké slevy, je to dobře spočítané, děkuji

Plná cena je 790 Kč za jednu. Za dvě licence je sleva na celkem 960 Kč. Pokud byste objednávala v době, kdy ještě platí předchozí předplatné (za předpokladu, že objednáváte ze stejného uživatelského účtu), započítá se ještě věrnostní sleva ve výši 30% z výše přechozí objednávky. Pokud byla loňská objednávka 790 Kč, budete mít nyní 237 Kč slevu.

Pokud Vám to systém ihned nezapočítá, je možné že buď už skončilo Vaše předplatné a nebo objednáváte z jiného uživatelského účtu.

Dobrý den, je aplikace vhodná i pro pokročilé? Podle popisu se mi zdá vhodná spíše pro začátečníky a školáky. S angličtinou jsem tak na úrovni B2 a nevím, zda by pro mne nebyla příliš jednoduchá…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kamila Kája Macíčková vložený před 8 lety

Dobrý den, je aplikace vhodná i pro pokročilé? Podle popisu se mi zdá vhodná spíše pro začátečníky a školáky. S angličtinou jsem tak na úrovni B2 a nevím, zda by pro mne nebyla příliš jednoduchá…

Úroveň si volí uživatel sám, nižší či vyšší, a lze ji kdykoli změnit.
Můžete si aplikaci zdarma týden vyzkoušet a uvidíte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kamila Kája Macíčková vložený před 8 lety

Dobrý den, je aplikace vhodná i pro pokročilé? Podle popisu se mi zdá vhodná spíše pro začátečníky a školáky. S angličtinou jsem tak na úrovni B2 a nevím, zda by pro mne nebyla příliš jednoduchá…

Já jsem přesvědčen, že pro Vás aplikace příliš jednoduchá nebude, pokud si nastavíte vyšší úroveň.

Jak ale píše Franta, za týden zkoušení si uděláte nejlépe obrázek sama.

Zdravim a dekuji za appku EM! je vynikajici! V appce jsem nenasla prostor pro dotazy,tak pisi sem. Zajimalo by me,jestli je v EM slovnik,ve kterem vyhledam jakekoliv slovicko,nebo musim prejit na HFE. Dekuji. Vachova

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tanik vložený před 7 lety

Zdravim a dekuji za appku EM! je vynikajici! V appce jsem nenasla prostor pro dotazy,tak pisi sem. Zajimalo by me,jestli je v EM slovnik,ve kterem vyhledam jakekoliv slovicko,nebo musim prejit na HFE. Dekuji. Vachova

Slovník zatím je dostupný jen při vytváření okruhů slovní zásoby. Tam zadáte slovo a slovník Vám nabídne možnosti. Zvažujeme ale i přidání slovníku samostatného.

Hi. Pouzivam pocitac s OS MS Vista ale hlavne ipad Air a iphone 5s. Rad by som bol keby mi English Me! Fungovalo na vsetkom. Ako prosim platit z U.K. (Debit kartou by to bolo fajn) a kolko by vysiel rocny poplatok v britskych librach please? Dakujem za odpoved a pozdravujem Vas z Kentu. V novom roku 2018 Vam zelam mnohopracovnych iosobnych uspecho a mnoho,mnoho zdravia

Jozef

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.