Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Dobrý den, výukový program English Me! by mohl být v budoucnosti mobilní aplikací pro Windows phone či Android?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od karlusss vložený před 9 lety

Dobrý den, výukový program English Me! by mohl být v budoucnosti mobilní aplikací pro Windows phone či Android?

Dobrý den,

děkujeme za poznámku. Toto v současnosti neplánujeme, domníváme se, že to, že je English Me online, je spíše výhodou. Lidí se stálým stabilním internetovým připojením v mobilních přístrojích je stále více a situace se bude snad i nadále lepšit.

Pěkný den, používám aplikaci English Me! teprve krátce, ale jsem s ní více než spokojená :) Velký dík tvůrcům!!! Skvělé je, že je online a můžu v rozpracovaných cvičeních kdykoliv z kteréhokoliv zařízení pokračovat. Přesto by se mi hodilo ještě něco podobného na procvičování AJ (alespoň slovíček) v offline variantě. Například při cestě do práce a z práce trávím denně velké množství času v metru a tedy bez internetu. Tady v diskuzi k English me! jsem někde před časem narazila na příspěvek ohledně starších offlinových variant pro procvičování, ale už se mi to nepovedlo dohledat. Ráda bych se proto zeptala, jestli je nějaká offline aplikace ještě k mání a kde si ji mohu zakoupit? Děkuji a zdravím, Martina

Dobrý večer, mohu se prosím zeptat, kde najdu a spustim výukové plány a zkoušení slovíček podle obrázků? Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Evelin vložený před 9 lety

Dobrý večer, mohu se prosím zeptat, kde najdu a spustim výukové plány a zkoušení slovíček podle obrázků? Děkuji.

Výukové plány jsou vlastně ty generované aktivity vždy na hlavní stránce. Počítač je částečně generuje na základě Vašich předešlých aktivit (a chyb) a částečně náhodně (dle úrovně pokročilosti).

Zkoušení výběrem z obrázků – otevřete-li si okruh slovní zásoby, který obsahuje obrázky (minimum je myslím 8 obrázků), budete mít v nabídce možných typů zkoušení také ‘zkoušení výběrem’. To je ono.

Dobrý den, taky díky za program English Me! Je to fajn, jen mi velice vadí, že není možnost učit se témata i své vlastní lekce, v případě, že nemám možnost připojení. To je opravdu problém. Nebylo by lepší pracovat a vyvíjet stále Word Manager? Vyhovuje mi více. A vím, že na ten se mohu spolehnout i když jsem bez internetu ;-) Předem díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rihova.martina vložený před 9 lety

Pěkný den, používám aplikaci English Me! teprve krátce, ale jsem s ní více než spokojená :) Velký dík tvůrcům!!! Skvělé je, že je online a můžu v rozpracovaných cvičeních kdykoliv z kteréhokoliv zařízení pokračovat. Přesto by se mi hodilo ještě něco podobného na procvičování AJ (alespoň slovíček) v offline variantě. Například při cestě do práce a z práce trávím denně velké množství času v metru a tedy bez internetu. Tady v diskuzi k English me! jsem někde před časem narazila na příspěvek ohledně starších offlinových variant pro procvičování, ale už se mi to nepovedlo dohledat. Ráda bych se proto zeptala, jestli je nějaká offline aplikace ještě k mání a kde si ji mohu zakoupit? Děkuji a zdravím, Martina

Také mám ten stejný problém. Naštěstí jsem ale stihla Word Manager objednat v období, kdy byl ještě k mání. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza vložený před 9 lety

Dobrý den, taky díky za program English Me! Je to fajn, jen mi velice vadí, že není možnost učit se témata i své vlastní lekce, v případě, že nemám možnost připojení. To je opravdu problém. Nebylo by lepší pracovat a vyvíjet stále Word Manager? Vyhovuje mi více. A vím, že na ten se mohu spolehnout i když jsem bez internetu ;-) Předem díky za odpověď.

V English Me si samozřejmě můžete také vytvářet vlastní kruhy slovní zásoby.

Nebylo by lepší pracovat na Word Manager? Domníváme se, že nikoliv. Online aplikace má mnoho výhod. Velmi pružně se vyvíjí, není zde nutnost stahovat žádné aktualizace, záplaty apod. Máte k ní přístup odkudkoliv, na jakémkoliv přístroji, a nemusíte řešit přenos lekcí mezi počítačem, tabletem či mobilem… můžete snadno sdílet okruhy apod. s dalšími uživateli… nestane se, že musíte přeinstalovávat počítač apod. a že přijdete o data… nenarazíte na problém, že Váš nový tablet používá operační systém, pro který Word Manager není.

Samozřejmě je tu ta otázka pravidelných plateb a nutnosti mít stále připojení k internetu. Připojení k internetu se stává dnes naprostou samozřejmostí a spousta aplikací jde touto cestou, včetně např. Microsoft Office. Je čím dál méně lidí, kteří připojení k internetu nemají. A co se týče platebního modelu předplatného – pro nás je ohromnou motivací si zákazníky udržet. Aby si aplikaci znovu předplatili, musíme se hodně snažit, aby byla opravdu nejlepší, jaká může být. Takže ve výsledku na tom získají hlavně zákazníci.

Projekt Word Manager jsme již zcela opustili a dále se vyvíjet nebude.

Právě jsem se opět podíval na stránky HFE a jakoby mne intuice navedla na tento počin. Již několik let využívám aplikaci English Me a ejhle, dnes má tato skvělá aplikace narozeniny a “vyskočila” na mne sleva předplatného 30%. Vzhledem k tomu, že jsem propásl vánoční slevu na prodloužení licence, mne tato skutečnost natolik potěšila, že jsem si ihned aplikaci prodloužil licencí na další rok, a to se slevou i z předchozí objednávky, takže jsem získal licenci za cenu 389 Kč , což je cena jako bych zakoupil licencí pět. Nemám slov a moc děkuji za tento dárek ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Šorm vložený před 8 lety

Právě jsem se opět podíval na stránky HFE a jakoby mne intuice navedla na tento počin. Již několik let využívám aplikaci English Me a ejhle, dnes má tato skvělá aplikace narozeniny a “vyskočila” na mne sleva předplatného 30%. Vzhledem k tomu, že jsem propásl vánoční slevu na prodloužení licence, mne tato skutečnost natolik potěšila, že jsem si ihned aplikaci prodloužil licencí na další rok, a to se slevou i z předchozí objednávky, takže jsem získal licenci za cenu 389 Kč , což je cena jako bych zakoupil licencí pět. Nemám slov a moc děkuji za tento dárek ;-)

Jsme rádi, že se Vám naše aplikace líbí i že jsme Vám udělali radost slevami. Ať se Vám s námi dál dobře učí!

Ako to funguje s platbou v eurách?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vlado257 vložený před 8 lety

Ako to funguje s platbou v eurách?

Zaplatíte pomocí IBAN částku v Eurech podle současného kurzu. Kvůli kurzovým rozdílům se bude částka mírně lišit. Faktura bude vystavena na částku, kterou skutečně v českých korunách obdržíme na účet.

Takže v eurách bude tá suma o niečo vyššia????

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vlado257 vložený před 8 lety

Takže v eurách bude tá suma o niečo vyššia????

Nebude. Když si cenu přepočítáte podle oficiálního směnného kurzu pro daný den, zaplatíte tuto částku v Eurech a nic víc.

Na náš účet ale potom je připsána částka ne podle oficiálního kurzu ale podle kurzu naší banky, takže v českých korunách obdržíme o pár korun či haléřů méně nebo více. A na tuto částku je potom vystaven daňový doklad.

Asi sa to sem nehodí, ale keď som mal zkušobnú verziu English me, pri skúšaní bolo napísane : scroll up – posunout stránku dolů (na obrazovce).. Neviem či to je chyba ale napr. tu http://slovnik.azet.sk/…koslovensky/?… je napísané že je to pretáčať smerom hore…English me je ale fakt dobrá vec na učenie, rozhodol som sa, že si ju zakúpim na 1 rok (možno aj viac).. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.